Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyivel több magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel több magányos és szűz srác lenne, mint lány, hogy ha olyan kérdés van, hogy miért nem volt még párom 25 körül vagy a felett, akkor 10 ből 9 ilyen kérdés biztosan fiúról szól és nem lányról? Vagy csak lány nem panaszkodik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 07:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Női szemmel nézve nekem nagyon visszásak a válaszok. Biztos le leszek pontozva, de nekem úgy jön le ez az egész mintha a pasik elvárnák, hogy ne válogassunk szerintük össze kéne jönni a "normális" pasikkal arról viszont örömmel megfeledkeznek, hogy esetleg a vonzalom megvan-e a részünkről. Nem tudom ki hogy van vele, inkább vagyok egyedül mint egy olyannak aki iránt nem érzek semmit.

Most hogy az anyagiak terén mik az elvárások, az emberenként változik de sokakról (nőkről) el lehet mondani hogy előbb-utóbb szülni akarnak akkor egy időre mindenképp kiesnek a munkából tehát annyit azért bírjon már a férfi hogy ebben az átmeneti időszakban eltartja a családot. És itt nem milliós autóról meg több ingatlanról beszélek, tisztában vagyok vele mennyire nehéz boldogulni a mai világban.


A másik, hogy én is észrevettem, hogy a pasik hajlamosak külső dolgokat okolni mintha az egójuk nem bírná el hogy velük is baj lehet. Nem állítom, hogy mind ilyen mert tény hogy nem de a többség sajnos ilyen. A csajok egyrészt kevesebbet panaszkodnak ilyen téren másrészt nem nőiességük bizonyításának élik meg a szexet vagy a párkapcsolatokat legalábbis nem úgy mint a pasik. Én is rengetegszer megkaptam hogy válogatós h@lye pi@@a vagyok csak mert nem volt szimpatikusa az illető ezért elküldtem, hogy merészelek saját ízléssel bírni nem is értem.

2014. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Vonzalom= fizikai és nem lelki, szellemi (vagyis helyes arcú legyen a srác és magas is), továbbá vonzalom= anyagiak (nem csak annyi, hogy legyen munkája, hanem olyan munkája, amiből lazán eltartja a nőt, ha annak épp nincs munkája. Vagyis vonzalom= szívás az átlag, RENDES pasiknak. Kedves utolsó, tehát így említsd légy szíves a vonzalom szócskát.
2014. jún. 1. 11:52
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
Ha 3x eves korodra nem fogtad fel, hogy noknek nem a fizikai vonzalom az elso akkor, orokre egyedul maradsz.
2014. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

11-eshez intéznék egy kérdést,amire ha válaszol onnantól én többet nem kívánok hozzászólni a dolgokhoz,ha persze értelmes választ kapok a kérdésemre,és nem mellébeszélést.


"mintha a pasik elvárnák, hogy ne válogassunk szerintük össze kéne jönni a "normális" pasikkal arról viszont örömmel megfeledkeznek, hogy esetleg a vonzalom megvan-e a részünkről. Nem tudom ki hogy van vele, inkább vagyok egyedül mint egy olyannak aki iránt nem érzek semmit."


Ezzel kapcsolatban lenne nekem az a kérdésem feléd,hogy szerinted aki felé nem igazán vonzódnak a nők,és ezt tapasztalja sok éven keresztül,és nem is igazán látja hogy bárki érdeklődne iránta,vonzódna hozzá,az mégis mit csináljon,mit gondoljon?haljon meg,mert nem helyesnek született,és ne is akarjon párt magának?

A kérdésem és feltevésem teljesen komoly,így ilyen választ várnék is rá,ha lehetséges. :)

22/F

2014. jún. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
14 Akkor nyilvan vele van a problema, nem?
2014. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Utolsó. Majd tudod milyen választ fogsz kapni? Már én itt megtapasztaltam, mindig nő ugyanazt adja. Azt, hogy ne add fel, ne keseredj el, légy pozitív (a sok elutasítás pozitívvá tesz ezek szerint?- jó tudni), majd csak megtalálod az igazit, neked is lesz párod, lesz családod gyerekek stb. Innentől kezdve ők ezzel le is tudják a mondandójukat, megvigasztalja őket, hogy mondtak egy jó szót, tiszta a lelkiismeretük. Az más kérdés, hogy tartalma a dolognak semmi sincsen. Csak üres beszéd, vigasztalás. Hiszen ő jó csaj, agyba főbe akar vele mindig srác szexelni, így azt sem tudja, hogy milyen az ha valaki ronda, ráadásul férfiként ronda. De nem is akarná megtudni, hanem arra gondol, hogy adott egy választ, így hátha elkussol végre az a ronda alak, csak hagyjon engem már végre békén. Persze most nem ezt a választ fogja adni, de mivel minden nő hasonló alapon működik (4 éve gyakorizok és tapasztaltam), így ezt nem fogja bevallni, de a pokolba kívánna téged, hiszen neki úgyis jut helyes srác (majd minden nőre jut min 1-2 jobb srác-tapasztalat), így te és a lelki világod le van tojva. Akár azt fogja írni hogy hazudtam most, akkor is ez az igazság. Ösztönlények a nők. Ha helyes a srác, akkor szinte bármit, ha nem, akkor meg az esélyét sem adnák meg semmire sem, hiába lehet értékesebb az aranynál is a srác.
2014. jún. 1. 13:34
 17/25 A kérdező kommentje:
15 ös, jó nagy ütődött tuskó vagy, te sem tudsz értelmes választ adni, mert nem is nagyon lehet. Aki ronda, az haljon meg. Sajnos ez van.
2014. jún. 1. 13:36
 18/25 anonim ***** válasza:
Tegyuk felre a kinezeted. Mi az amiert egy nonek teged kellene valasztania?
2014. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mi az amiért más nők ki nem állható természetű, verekedős fickókat választanak??
2014. jún. 1. 15:12
 20/25 A kérdező kommentje:
No én nem vagyok olyan, nem nagyszájú, nem őrjöngő őrült. Lehet ez nagy gond.
2014. jún. 1. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!