Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyivel több magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyivel több magányos és szűz srác lenne, mint lány, hogy ha olyan kérdés van, hogy miért nem volt még párom 25 körül vagy a felett, akkor 10 ből 9 ilyen kérdés biztosan fiúról szól és nem lányról? Vagy csak lány nem panaszkodik?

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 07:24
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Pl ilyesmi szociális fóbia alig van nőkben, fiúkban nagyon gyakori.Miért?


,,Érdekes dolog olvasni a sorstársaimnak a leírásait, azt hogy mennyi ok vezethet ehhez az áldatlan helyzethez.

Ami engem illet, én is bőven benne vagyok már a 30-as éveimben. Az én esetem szerintem tipikus példája annak, hogy még rosszul sem kell kinéznie valakinek ahhoz, hogy ebben a helyzetben legyen. Nekem, véleményem, érzésem szerint sokkal nagyobb gondom van a belső, lelki dolgokkal, a tulajdonságaimmal, mint a kinézetemmel.

Én mindig is nagyon félénk, visszahúzódó voltam, és ez nálam minden emberre vonatkozik, nemcsak a nőkre. Persze, nem mintha olyan gyakran és sokat beszélgetnék nőkkel, vagy egyáltalán emberekkel. Tipikusan befelé forduló, magamnak való természetű vagyok. Bár ennyire azért már nem szeretek egyedül lenni.

Ha szaknyelven akarnám megfogalmazni, akkor azt lehet mondani, hogy szociális fóbia, generalizált szorongás. Sokan ezt szerintem összekeverik az "aszociális", és az "antiszociális" kifejezésekkel.

Mindig is ilyen voltam, és lehet, hogy örököltem is valamit. Aki ismeri ezeket a szorongásos betegségeket, az tudja, hogy pont azokat a tulajdonságokat lehetetleníti el, amelyek az ismerkedéshez, normális kommunikációhoz szükségesek. Sőt, így még egyáltalán élni sem lehet normálisan.

Az még nem lenne baj, hogy valaki ilyen félénk, visszahúzódó, hiszen nem egyformák az emberek, ki ilyen, ki pedig olyan. Csak sajnos így végképp nem lehet, egyszerűen nincsen lehetőség ismerkedni a kinti életben, meg ugye, eleve nem is mernék kezdeményezni.

Én is próbálkoztam egyetlen lehetőségként az internettel, de nálam is az történt amit az előző hozzászóló írt, alig válaszolnak a lányok, nők a társkereső oldalakon. Egyszerűen katasztrofális ez a viselkedés. Pedig itt már megvolt bennem a kellő bátorság ahhoz, hogy leveleket írjak, tehát kezdeményezzek. Teljesen el vagyok keseredve, halvány fogalmam sincsen, hogy mit lehetne tenni. Emellett normális munkám, elég pénzem sincsen. Még az a szerencse, hogy legalább átmenetileg le tudom magamat kötni az itthoni kedvenc elfoglaltságaimmal.

Igazából én már nem is tudom, hogy mit szeretnék. Nem vagyok biztos abban, hogy tudnék-e tartósan egy nőhöz kötődni. Az ember ugyanis meg is szokja ezt az életet, mivel eddig mindig így éltem.

De ugyanakkor nagyon érzelmes természetű vagyok, ahogyan ismerem magamat. Ha el is képzelem, hogy valamilyen csoda folytán akadna valaki valahol, akivel tetszenénk egymásnak, és valahogy elkezdenénk ismerkedni, akkor vajon hogyan fogadná azt, hogy ennyi idősen teljesen tapasztalatlan vagyok a nők terén? Tehát nálam is az ilyenkor szokásos probléma van, és ebbe borzalmas belegondolni, egy ördögi kör ez az egész."

2014. jún. 1. 07:31
 2/25 anonim ***** válasza:
57%

A lányoknak csak annyival "könnyebb" a dolog, hogyha nagyon le akarnak feküdni valakivel, legyen az akárki, de tényleg akárki, akkor találni fognak maguknak embert, aki úgy elfogadja őket, ahogy van, mert csak arra menne a játék.

Fordított esetben, fiúknál ez már nem működik.


Van is egy ilyen felmérés a neten, röviden: "feküdjünk le" kezdeményezésre lányoknál van jelentkező.

Ha ezt egy fiú próbálná, mindenki elhajtaná.


Természetesen a valóságban nem így megy, nem kell prédikálni/lepontozni. De ez eléggé fontos kiinduló pont, ha azt vizsgáljuk, hogy hogy lehet az, hogy a fiúk többen vannak ezen a téren.

2014. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
55%
Én lany vagyok és az összes ismerősöm és barátom lány és szerintem ez azért van, mert nekünk nem központi kérdés a szex. Egy fiúnál sajnos manapság abban mérik a "férfiasságát", hogy mennyit szexel,mennyire tapasztalt. A nőknél nem ez a mérce, ezért sem olyan frusztráltak. A másik, hogy a férfiak hajlamosak mindent külső tényezőknek tulajdonítani, mindig másokat okolni, ezért a boldogságot is kívülről várják. A nők gyakrabban keresik magukban a hibát, és a boldogságot is magukban találják meg, ezért sok lánynak nem oszt nem.szoroz a pasi, mert elfoglalja magát és nélküle is boldog.
2014. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hasznosak voltak. Mentek a zöld kezek.
2014. jún. 1. 08:42
 5/25 anonim ***** válasza:
68%

A lányokra mindig van jelentkező. Magamat is beleértve rengeteg fiút, férfit ismerek, akik egyedül élnek, míg az összes lány, nő, akit ismerek, valakivel együtt van.

Kedves női válaszoló, ez nem elsősorban a szexről szól, mert az mindkét nemnek fontos, hanem arról, hogy lányként totál átlagosan islesznek jelentkezőid és könnyedén alakíthatsz ki kapcsolatot, míg fiúként valami emberfelettit kell produkálnod, ha akarsz magadnak valakit.

2014. jún. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Én is azt látom, ha egy lány magányos, pár hét után újra kézen fogva megy valakivel. Még sokáig magányos férfit nagyon sokat látok, olyat is, akinek soha nem volt párja, túl sokat. Ellenben olyan lányt, akinek soha nem volt párja 20 felett, nagyon ritkán látok. Csak ugye egyenjogúság van minden téren, ez pedig nem úgy jön le, hogy annyira az van, ha csak a lányokra van kereslet és ők ítélkeznek a srácok felett.
2014. jún. 1. 09:05
 7/25 anonim ***** válasza:
Pontosan erről van szó. Nem is értem ezt az egészet, mintha legalább 10-szer annyian lennénk mi, mint ők.
2014. jún. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Így van,ez abból adódik,hogy rájuk van kereslet,míg srácokra nem igazán,sőt túl sokan is vagyunk a lányokra/nőkre.Mivel a 30-40 éves korosztály elviszi nagyon nagy hányadukat,vannak páran fiatal szerelmek is,a maradék pedig vagy túlzottan válogat külső alapján,vagy nagyon nehéz találkozni velük bármerre is.Meg ugye amit a tv-ben is látnak,hogy jóképű kell nekik,aztán így a srácok nagy részét alapból elutasítják,és várnak a jóképűre inkább éveket,aki egyszer megdönti őket,majd áll is tovább...

22/F

2014. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Valaki egyszer azt mondta, hogy azért nincs igazán nagyon magányos huszonéves lány (vagy csak kevés, a nagyon rondák és túlsúlyosak), mert a huszon, 30 as, 40 es pasik is őket akarják és erre a korosztályra hajtanak főleg. A nők között meg ugye van mindenféle, van akinek a 20 as pasi (DD-nem telefonszámra gondoltam), van akinek a 30 as, van akinek a 40 es, sőt elég sok 20 as nőről tudok, akinek tehetős 50 es párja van. Ez pedig ugye egy olyasféle versengést idéz elő, melyben a 20 as pasik egy (vagy nagy része) része (nem gazdag, nagy dumás, nem helyes)egyszerűen kiesik a szűrőn, a rostán. Mert ugye ha helyeset akarnak, akkor ott vannak a helyes 20 as pasik, ha sármosat és tehetőset, akkor meg ott vannak a 4 es pasik, ha nagyon tapasztalt és nagyon gazdagot, akkor meg ott vannak az 50 es férfiak. Tényleg ördögi kör és nagy a magános pasik arány.
2014. jún. 1. 10:56
 10/25 A kérdező kommentje:
Igen, a többi meg külsőre nagyon válogat. Túlságosan is. Ha csak egy picit is eltér a trendi fiúktól, akkor már nem kell. Inkább 5-10 évig egyedül vannak (6 ilyen lányt is ismertem, rengeteg pasi próbálkozott náluk, nem is rondák, mégis vártak. Aztán most látom, ind a 6 milliomos csődör mellett van és jegyesek, házasok). Ha pedig várnak, nagy részüknek valahogy bejön a várakozás is és elviszi őket egy gazdag pasi. 25 feletti nőknél tapasztalom, hogy nem igazán szépfiúkkal vannak együtt vagy nem azokkal jegyesek, hanem átlagos vagy rondább pasikkal, de mindegyik eléggé tehetős. Legalábbis szerintem 30 évesen a lakás (10+ milliós) és az autó (3,5 milliós új)hitel mentesen nagyon is luxusnak számít itthon. Márpedig ezek a lányok majd mindig olyan srácokkal vannak együtt, akiknek ez már megvan 30-35 éves korára. aztán ha valaki kitesz ide egy kérdést, akkor a nők leoltják, hogy nem a lakásért autóért vannak együtt a nők pasikkal. Csak azt elfelejtik a nők, hogy ezt ők azt hiszik, hogy nem úgy van, de tudatalattiukban bizony ez is nagyban közrejátszik abban, hogy ezzel a férfival vannak együtt. Ez olyan, mint az alkoholista. Mindenki tudja, hogy az, mert naponta 1 liter Hp-t letol, de ő maga nem tudja, mert annyira hozzászokott, hogy ez a természetes dolog neki. A nőkkel is így van ez (igaz ők nem szoktak rá, hanem genetikailag kódolt) hogy ha egy pasi szól, hogy miért a helyes és tehetős pasikkal vannak együtt, akkor rögtön hárítanak, mert nekik már ez genetikailag kódolt, annyira természetes, hogy csak ezt a pasitípust akarja mind. Aki ettől eltér, az nem férfi a legtöbb nőnél. Tisztelet a kivételnek.
2014. jún. 1. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!