Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok a mackós fiúkat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és eddig nemigazán jött össze semmi...biztos bennem is van hiba, de mégis....
2008. júl. 29. 15:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
En egyaltalan nem szeretem a vekony fiukat!
2008. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%

Pl. én is szeretem.

Aki meg emiatt nem beszélget veled tovább, nem ad esélyt sem egy személyes találkozásnak, az jobb is, ha távol marad tőled.

Ismerkedj személyesen is, hogy a fellépésed magabiztossá váljon! :)

2008. júl. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

nem arról van szó, h élőbe nem próbálkozok, csak az utóbbi időben neten többet...amúgy a van kedve itt valakinek megismerkedni, akkor várom a jelzéseket:)

és köszönöm a kommenteket

2008. júl. 29. 17:05
 14/28 anonim ***** válasza:
77%

Szia, a 3. válaszadó vagyok.

Annyit szeretnék még hozzáfűzni, hogy ha valaki chat/MSN/Skype alapján ítél, mármint súly ügyben és személyesen nem is találkoztott veled, akkor az eléggé jellemzi a másik felet.

2008. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
96%
Képzeld az egyik legnagyobb nőcsábász a baráti körömből egy mackós srác. Azok a lányok akik interneten akarnak ismerkedni és nem vállalják be önmagukat élőben,azokkal van a baj.Szerintem menj el szórakozni,beszélgess csajokkal(persze nem szabad egyből bedobni valami unalmas felszedő-dumát,habnem csak csevegj),és biztosan akad majd olyan, aki megkapónak találja a személyed,és egy aranyos (mackós) pasinak fog tartani:) Sok sikert kívánok,puszi
2008. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%
Igaz, én még csak 17 leszek, de most ismerkedtem meg egy nagyon aranyos csajszival, aki azt mondta, hogy azért tetszettem meg neki, mert "husis" vagyok...Szóval ez teljesen lányfüggő, nekem szerencsém volt, hogy összeakadtam egy ilyen lánnyal, nem kell elkeseredni, mondom, csak a műkörmös plázapicsák mániája, hogy nekik vékony pasi kell. Ahogy a lány fogalmazott, akivel most járok: "Szeretem, ha egy srác meg tudja védeni a barátnőjét." :)
2008. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%

szia!

nekem egyszer volt 1 2méteres 120 kilós pasim, akit úgy imádtam, ahogy vann :) amúgy sose bírtam a cingár kis semmi hapsikat. meg én se vagyok az a topmodell. de sztem a husi fiúk sokkal kedvesebbek, nem nagyképű bunkók, és ritkábban játszanak mások érzelmeivel. legalábbis én ezt tapasztaltam.

sztem a legtöbb lánynak olyan fiúra van szüksége, akin látszik, h meg tudja védeni, nem pedig 1 csontvázra :)

sok sikert!

2008. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
85%

Van egy haverom, na az egy egész medvecsaád :)

Olyan nőkkel rohangál h néha reszketek az írigységtől, pedig azért volt már nekem is pár szép fogásom ;)

2008. júl. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem szeretik. Persze, az nem jó , ha van rajta 40 kg súlyfelesleg, de mackóékkal nincs baj:D Ha választani kell, én is mackót választanék, nem ropihuszárt. Megismerkednék veled, de hát néhány évvel idősebb vagyok:):)
2008. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
mennyivel idősebb?:)
2008. júl. 30. 00:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!