Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a lányok a mackós fiúkat?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és eddig nemigazán jött össze semmi...biztos bennem is van hiba, de mégis....
2008. júl. 29. 15:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Mert sajnos első benyomás sokat számít és most az a trend sajnos hogy mindenki nádszál vékony. Megjegyzem szerintem ha olyannal találkozol akit tényleg érdekelsz akkor ez nem fog számítani. Én is kicsit duci vagyok barátnőm mégis azt mondja hogy így vagyok jó neki (mondjuk én változtatni akarok ezen)
2008. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Én nő vagyok. ...és én kifejezetten nem kedvelem a vékony szikár csontos pasikat. Sajnos Magyaroraszágon valóban a divat mondja meg, hogy ki vagy.

Nekem is problémám volt sokáig otthon. Mert én sem tartozom a hosszúcombú szőke karcsú tömeg közé.

Önbizalomhiányomra nemcsak a családom, de a külső világ is rátett jelentős mennyiséget. Aztán változott minden.

Remenykedjünk benne, hogy idővel számodra is változni fog a dolog.

A mackós fiúk aranyosak. Igazi medvék. Most még lehet neked sem tűnik fel esetleg az, aki téged is kedvelne.

Több kockahasat is ismerek akiknek ugyanaz a problémájuk mint neked...úgy mellesleg...

2008. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%

Szia!

Megnyugtatlak, én nagyon nem szeretem a vékony, csontos srácokat.

Nincs semmi baj, ha egy kicsit mackós vagy!!!!

Ezért ne legyen rossz a kedved.

Vannak, akik a trendi dolgokra buknak, az az ő dolguk, ha te így érzed jól magad, akkor hajrá!

Biztos sikerül, én drukkolok neked!

2008. júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Az első benyomás számít. És hát először a külsőt látjuk, bárki bármit mond ez az, ami az első véeményt alakítja. Én sem szeretem, ha nagyon vékony egy pasi, de ha már kövérnek mondható az sem jó. De valaki kifejezettem szereti, ha sok felesleg van a pasin. Valószínűleg rossz lányoknál próbálkozol.
2008. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Manapság ez a divat :( Én sem szeretek csontvázat ölelgetni, az én férjemen is van pár plussz kiló.. na nem sok, csak amennyi kell :)
2008. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

nem is az, h szomorú vagyok, csak ha nem élőbe próbálok ismerkedni(mert akkor ugye egyből kiderül), hanem pl. neten, és már tök jól elbeszélgetünk egy lánnyal, ő is azt mondja, h szimpatikus vagyok, és akkor mondom, h mackós vagyok, akkor hirtelen hoppá, legyünk inkább csak barátok stb... és ez egy picit bosszantó tud lenni....

amúgy meg nem vagyok nagyon mackós, csak kicsit:)

2008. júl. 29. 16:30
 7/28 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm az eddigi válaszokat...
2008. júl. 29. 16:30
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Én kifejezetten szeretem a mackós fiúkat! Olyan jó hozzábújni, nem úgy, mint egy csontos, vagy izmos férfihoz. Persze ez csak az én véleményem, valakinek meg pont az ilyen fiúk tetszenek. Szóval ne add föl, biztos, hogy találsz olyan lányt, aki imádni fogja, hogy mackós vagy! :)
2008. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

nagyon sok lánynak a mackos pasik jönnek be.

a gond nem ezzel van hanem azzal hogy te ezért szarul érzed magad és élőben nem mersz ismerkedni.

itt van a gond. a felfogásodban ha ugy fgnád fel hogy macks vagyok és ezért tök szexi vagyok, és odamennél egy lányhoz buliban ismerkedni ezzel a tudattal akkor az fog belőled sugározni hogy magabiztos vagy és ez a csajoknak bejön, nem nagyképüségre gondolok, csak arra hogy egy lány észreveszi ha félsz és látszik rajtad hogy mit gondolsz magadrol és elevde ugy mész oda hogy jaj ugy sem fg összejöni mert kövér vagyok. ugy kell odamenni hogy ez vagy te és kész, nem ezen fog mulni.

a legjobb megoldás hogy mikor buliban vagy vagy olyan helyen ahl ismerkedni lehet, akkor gondold azt magadrol hogy vékony vagy és nagyn jol nézel ki és ezzel a tudattal menj oda egy lányhoz, legyél kedves és figyelmes, és figyeld majd meg mennyit válltozik majd minden!

2008. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
69%
Csatlakozom az elöttem szolokhoz! Nekem is a macik jönnek be:)Mindig azt szoktam mondani 100kg alatt nem férfi a férfi:)Ne add fel találni fogsz majd Te is egy csajt.
2008. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!