Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akikkel beszélek, lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel beszélek, lányokkal, soha nem keresnek. Mindig arra várnak, hogy én hívjam, keressem őket, én írjak nekik. Miét ilyen kényelmesek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 21:50
 1/5 anonim válasza:

Mert azt akarják érezni hogy te futsz utánuk, vagy valami ilyesmi..

Bár nem tudom, nekem mindig a csajok írnak

2014. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
beszéljél akkor fiúkkal
2014. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem még lány nem írt, mióta az eszemet tudom.
2014. máj. 20. 22:01
 4/5 Andrea Henrietta ***** válasza:
Mi lányok a kapcsolat elején/ kialakulásakor nem tudunk eligazodni a pasikon (persze tudom hogy ez fordítva is igaz). De van akiknél lassabban alakul ki a bizalom a fiú felé, és ilyenkor megerősít minket az a tudat, hogyha a fiú hivogat és keres, mert akkor az azt jelenti, hogy tényleg minket akar. Kevés az olyan nő aki szeret nyomulni a pasira.
2014. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magamból indulok ki és úgy válaszolok. Ha egy srác a barátom és itt tényleg barátságot érts, akkor keresem, meg ő is keres. Ha egy srác romantikus kapcsolatot akar velem, akkor is keresem, de jóval kevesebbszer, nehogy azt higgye, hogy nyomulok, de ebben az esetben ha nem érdekel, akkor abszolút nem keresem, viszont megmondom neki, hogy bocs, de nem érdekelsz. Ha ő továbbra is keres, az az ő baja. Meg az is, ha emiatt letiltom, mert nem szeretem, ha zaklatnak.
2014. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!