Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliba milyen ruhát vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliba milyen ruhát vegyek fel, h felfigyeljenek rám, sexys, kihívó, de érdeklődést felkeltőt, de ne tűnjek közönségesnek, akit mindenki csak "arra" akar?

Figyelt kérdés
2008. júl. 28. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Miniszoknya és kivágott felső. Vannak olyan darabok, amiket az utcára is felvesznek. Olyat vegyél fel, amit utcán is hordanál és nem néznek benne k-nak.
2008. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tapadós fehér nadrágot, és olyan felsőt, ami takarja a mellet, de a vállat nem.
2008. júl. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A barátnőmnek van pár olyan felsője, amiket szinte csak buliba hord és akár egy szűk farmerrel is nagyon jó, és figyelemfelhívó, de mégsem kihívó. Ilyen ezüst, vagy fekete vagy attól függően milyen színeket szeretsz valamiylen flitteres felső. Nekem nagyon bejönnek.
2008. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Első szempont az, hogy kényelmes legyen,és te se érezd ugy,hogy mindened ki van dobva.Ne legyél túl kihívó!Például egy fodros miniszoknya...legyen mondjuk fehér,és egy ahoz találó felső,ami a vállaidat csupaszon hagyja, viszont nem lógnak ki belőle a melleid az nagyon csini és nőies is.Ha szereted a magas-sarkúkat akkor azt vegyél, de ne tul magasat, mert azért táncolni is kell :)
2008. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen:))
2008. júl. 29. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom de én pl a mini szoknyás kivágott felsős has mutogatós lányokra rá e nézek egy buliban.

inkább a kicsit szolidabb, szépen összevállogatott ruhás lányokat részesítem előnyben. lehet h sokkal többet érsz vele mint ha egyből megmutatsz mindent.

2008. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyon kivágorrnak/rövidnek lennie. A színe legyen intenzív. pl: vörös, fekete...
2008. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nem feltétlen attol leszel szexy hogy köldökig kivan vágva a ruha vagy attol hogy éppen hogy takarja vmi a feneked...Szerintem anyagfüggő is lehet...Nagyon menö darabok most a bőrhatású dolgok...pl a börhatású leggings egy magassarkúval és egy csőtoppal nagyon vad tud lenni :)
2010. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb egy buliba egy miniruha amiből több száz féle van. Én mindig ilyesmibe megyek bulizni és mindenkinek jól áll nem mutat sokat. nincs kint a melled elegáns és mégis szexis. Egy magassarkúval dögös nagyon :)

ha hűvös van felveszel alá egy cicaharisnyát agy egy sszűk csőszárú farmert és egy vastag övet.. lehet variálni.. sok sikert

2010. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
igazából nekem is lenne egy kérdésem ilyen téren, de nem akartam ezért új topicot nyitni: van egy piros fűzőm, azt fel lehet venni simán vagy vegyek alá egy fekete hosszúujjút? meg egy szűkebb farmert gondoltam alá fekete cipővel, az jó?
2010. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!