Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kelet volna mondanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kelet volna mondanom?

Figyelt kérdés

Ősze akartam jő ni a csajjal de most nyaral nemrég beszéltem vele MSN-nen,

Annyit mondott felszedet egy pasit én ere annyit írtam ÉS

Ő meg hogy Mi lenne de utána nem írt semmit és lelépet msn ről.


Mit kelet volna mondani neki őrülők neki vagy mi szerintem nem.


És mért léptele köszönés nélkül?


Mert ez úgy jön ki hogy ő sértődőt volna meg szerintem.


Azóta nem beszéltem vele.


Valami seggit éget, szeretnék vagy tanácsot minél tőbe Köszönőm előre is


(ja bocs a helyesírásért nem kel a fika szöveg )



2008. júl. 28. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
át pedig azt kellett volna írnod, hogy nem örülsz neki, de nem tudsz vele mit tenni, az ő döntése. És nem azt a választ, hogy "és?". Szerintem ez elég csúnya válasz volt, nem is csodálkozom, hogy megsétődött a lány. Ő csak közölni akarta veled a helyzetet, és gondolom nem ezt várta tőled. Valami értelmeset írhatták volna ehelyett az egy szó helyett.
2008. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted fel hivjam telon vagy SMS írjak vagy kogy tehetném jová ezt vagy lehet hogy csak tesztel azért monta nem tudom
2008. júl. 28. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű féltékennyé akart tenni vagy ilyesmi, aztán besértődött a te dumádon, szerintem elég gyerekes viselkedés minkét félről. Tisztáznotok kéne nyíltan hogy most akkor ki mit akar a másiktól, hívd fel, de ezt inkább egy személyes találkozás alkalmával kéne.
2008. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azzal az "és"-sel azt jelezted felé hogy nem érdekel, hogy pasizik-e mással. Valószínűleg tényleg csak féltékennyé akart tenni, vagy szeretett volna hallani tőled valamit, ami azt jelzi, hogy komolyabban érdekel ő.

Meddig nyaral? Ha még hosszabb idő, akkor mindenképp megpróbálnám felhívni, és elmondani neki, hogy mit is akarok tőle.

2008. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem szegény csajnak bejöttél, és mivel nem érezte annyira,hogy te is őt szeretnéd, ezért megpróbállt féltékenyiteni.Te közömbös voltál s ez nem esett jól neki,mert azt szeretné, hogy harcolj érte.Szerintem irj neki smst, vagy hivd fel és mond el neki, hogy nem örvendsz annak, hogy van barátja, de nem is mondhatod neki azt, hogy szakítson vele, mert ő kell hogy eldöntse azt,hogy kire van szüksége.Tedd őt választás elé,megadva neki a teljes szabadságot.Sok sikert!
2008. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!