Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne mondanom, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Mit kéne mondanom, hogy ne vegye lerohanásnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit még nem ismerek, de mivel egy suliba járunk, gondoltam odamegyek hozzá és beszélgetek vele, legalábbis megpróbálok.


Nagyon csinos, szóval tetszik nekem, és szeretném megismerni, de nem tudom hogy csináljam, mit mondjak neki hogy ne legyen túl gyors? Nyilván azzal, hogy odamentem hozzá már jelzem felé, hogy tetszik, de mégsem hívhatom el egyből randira, nem?


Szerintem ez nem olyan egyszerű, mint a filmekben, hogy az első találkozáskor megbeszélik a felek, hogy "ekkor és ekkor igyunk meg egy kávét", és kész.


Mit mondjak majd neki, hogy csináljam ezt az egészet?


2010. szept. 16. 18:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy 16 évesek vagyunk mindketten.
2010. szept. 16. 18:25
 2/13 anonim ***** válasza:
Vedd fel a faszacipőt, a faszapólót, csocsózz, biliárdozz, igyál, dohányozz, aztán viseld, hogy ócsárolnak amiatt, hogy állítólag másokat utánzol.
2010. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Menj oda hozzá nyugodtan, biztos örülni fog neki, ha te is bejössz neki akkor meg pláne. =)

kérdezd meg esetleg milyen órája lesz, meg ilyen alap dolgokat...

szorítok neked =D

16.L

2010. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


Nem lenne fura ez? Végül is nem ismerjük egymást, csak odamegyek és kérdezgetem a suliról? Nekem biztos furcsa lenne, ha hozzám jönne oda így valaki.

2010. szept. 16. 18:28
 5/13 anonim válasza:

Nem tudom, biztos csodálkozni fog... =)

Én is csodálkoznék =)

Persze mutatkozz be neki, az alap :D meg mosolyogj :D =D

2010. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mutatkozz be neki, és hívd el egy sétára vagy egy üdítöre valahova. Ha bejössz neki, akkor elmegy majd veled, ha pedig nem, akkor hagyd a francba. De elöbb tudakold meg nincs-e barátja.
2010. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gondolom tudod hogyhívják(ha nem derítsd ki) aztán keresd meg valamelyik oldalon és kérd el pl az msn címét.Ott elkezdtek beszélgetni stb és tereld a témát suli felé és akkor jé teis odajársz?(gondolom ő nemnagyon tudja kivagy) és akkor megemlítheted hogy majd suliba beszélünk vagy valami :) Énis ígycsináltam az msnes része eddig tökéletes bevált és már beszéltünk élőben is :)
2010. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nincs barátja, ez biztos. Egyenlőre elég nehezen tudom elképzelni ezt a szituációt, úgyhogy ha van még pár tanács, akkor kérlek ne tartsátok magatokban! Valószínűleg egyetlen esélyem lesz, ha azt elszúrom, akkor vége. Persze ez nem csak ettől függ, de azért nem bánnám ha jól sikerülni a bemutatkozás.
2010. szept. 16. 18:35
 9/13 A kérdező kommentje:
Az Msn az, amihez biztos, hogy nem szeretnék nyúlni. Ellentétes az elveimmel. Szerintem ha ott kezdek el ismerkedni, már önmagában leírom magam a normális gondolkodású lányoknál, hiszen az egyszerűen nem az igazi.
2010. szept. 16. 18:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejött.... :) Nem is ottkell ott fölszedni :P Csak beszélgettek kicsit jobban megismered stb szerintem nincs ebben semmi..... aztán utána ha találkoztok könyebb lesz beszélgetni stb.Meg legalább megtudod bejösz-e neki egyáltalán stb stb most az ilyen élőbe elég kínos tud lenni... szóval msnen mintha csak barátkozni akarnál.....
2010. szept. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!