Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne mondanom, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kkzz kérdése:

Mit kéne mondanom, hogy ne vegye lerohanásnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit még nem ismerek, de mivel egy suliba járunk, gondoltam odamegyek hozzá és beszélgetek vele, legalábbis megpróbálok.


Nagyon csinos, szóval tetszik nekem, és szeretném megismerni, de nem tudom hogy csináljam, mit mondjak neki hogy ne legyen túl gyors? Nyilván azzal, hogy odamentem hozzá már jelzem felé, hogy tetszik, de mégsem hívhatom el egyből randira, nem?


Szerintem ez nem olyan egyszerű, mint a filmekben, hogy az első találkozáskor megbeszélik a felek, hogy "ekkor és ekkor igyunk meg egy kávét", és kész.


Mit mondjak majd neki, hogy csináljam ezt az egészet?


2010. szept. 16. 18:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hogy ez kínos-e, hát... Persze az tud lenni, de szerintem nekem semmiféle szégyenkeznivalóm nincs csak azért, mert odamentem hozzá és megszólítottam. Pláne, hogy mindez azért történt, mert tetszik. Ha ezt ő kínosnak gondolja, talán jobb is ha nem lesz belőle semmi.
2010. szept. 16. 19:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha odamersz hozzá menni és megszólítani akkor hajrá biztos nemfog egyből elküldeni ha bejösz neki ha nem max csak barátság lesz belőle.... De ahogy észrevettem általában ilyenkor azlesz hogy msn/telószám csere és otána ott fojtatódik a dolog aztán találkozás stb stb..... Én csak azért szeretek msnen beszélni előtte mert elég jól kilehet ismerni a másikat bizonyos dolgokba....ha telejsen más a gondolkodása mint nekem meg úgy minden akkor alapból hülyeség lenne hajtanom rá mert tudom hogy úgyseműködne a dolog.....De ha mindketten szimpatikusakvagyunk egymásnak akkor jöhetnek a talik aztán lesz belőle ugyis valami :) Élőben ilyen elég nehéz... mindig odamész hozzá...azért mikor még nemismeritek egymást szerintem ez kicsit fura és ha nemvagy szimpatikus neki akkor azlesz kb hogy nah ezmár megint ittvan stb és a végén nemlesz semmi.Csak ezért írtam az msnt hogy ott meglehet tudni valamennyit a másikról :)
2010. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

LEGJOBB MÓDSZER(csak akkor müködik ha a csaj nem idióta):

odamész és ezt mondod:Szia!Meg szeretnélek ismerni.Mesélj valamit maagdról.

NAgyon jól müködik egyszer felszedtem egy 1-10es skálán lévő 10 es csajt vele.

Magabiztosságod meg dominanciát mutat.Ha meg kiröhög akkor megmondod hogy nem gondoltam hogy ennyire bunkó vagy!--ezzel lehuzód az egóját és nem fogja olyan nagynak érzni magát :D

2010. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!