Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy új 5-ös BMW-el megyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy új 5-ös BMW-el megyek 1csajért randira, ugye ez nem lesz nekem hátrány abból a szempontból, h azt gondolja, majd h esetleg ezzel akarom felcsípni?

Figyelt kérdés
Nem tudja, h ilyen autóm van, Ő kért meg, hogy kocsival menjek érte, mert esik az eső! Meg hát elég gyönyörű csaj, bombázó.
2014. máj. 15. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
még 1 kis ratyi gyerek:) hurrá
2014. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
24%

Bujj el pawa anyuci apuci mindent meg vesz chh ha a sajat ket kezedel veszed meg a dolgokat jobban meg becsulod nah hajra

Udv 20/f

Bmwhez olcsi minden :)

Jah es az alfa sokkal jobb alfa romeo 145 2,5 motoral :D

2014. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja, ezt majd ott látod rajta. Bárcsak nekem is ilyen gondjaim lennének..
2014. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Nem, miért lenne baj?

Utána vidd haza a gellérthegyi villádba, úsztasd meg kicsit a kerti medencében, és dugd meg a baldachinos ágyban.

És ne mondd meg neki, hogy mindezekből csak a farkad volt a sajátod, a többi apucié, mert akkor ő lesz az új anyukád!

2014. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csajtól függ, de szerintem ez csak Neked olyan nagy dolog, hogy ilyen autód van, lánynak nem lesz az :)
2014. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

tipikus provokálós kérdés!

szerintem neked még bkv bérletre is alig telik.

itt meg adod az arcod!

2014. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy van, hogy anyámnak van 5-ös bmw-je.. Mivel csak az van, ezért csak azt tudom használni/kölcsön kérni, így kénytelen vagyok azzal menni, amikor kocsival megyek ^^ Bár nekem 4.5 éve van barátnőm, úgyhogy nem szándékom senkit sem felszedni.. Mindenesetre vagány talicska :)
2014. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Nincs az a nő, akinél ez hátrányt jelentene:)
2014. máj. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Vedd ki a kezed a bilibol kisfiu.
2014. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!