Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A társkeresők csak a vastagbőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresők csak a vastagbőrűeknek valók?

Figyelt kérdés

A netes társkeresőkön mindkét fél kitesz valami képet, az alapján az egyik ír a másikra, aztán találkoznak, és személyesen sokszor másként jön le a másik, mint írásban. Ilyenkor kínos lehet a szitu, hogy nem tetszik, aztán mégsem illik egyből otthagyni, hanem kicsit illendő beszélni vele, ha már eljött. Nekem a hátam borsódzna egy ilyen helyzettől, ezért nem próbáltam még netes társkeresőt, mert várhatóan jó néhány ilyen találkozást le kellene nyomni, amíg szerencsés esetben összejön valaki, akivel passzoltok.


Ezért gondolom, hogy a netes társkeresés inkább a vastagbőrűeknek való, akik nem zavartatják magukat az ilyen szituk miatt. Rosszul gondolom? Van itt olyan, akinek bejött a netes társkeresés, annak ellenére, hogy nem vastagbőrű? Ha igen, akkor hogyan kezelted ezeket a kínos helyzeteket, hogy nem tartottak vissza eleve a próbálkozástól?



2014. máj. 7. 22:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aki kizárólag külső alapján képes eldönteni, hogy valaki szimpatikus-e számára - akár barátilag is - annak valóban nem való a társkereső.

Nem tartom színjátéknak, ugyanis minden kicsit is értelmes ember tudja, hogy a valóban hozzánk illő partnert találni nagyon ritka dolog. Számomra a társkeresőzés azt jelenti, hogy nyitott vagyok a társtalálásra IS, de nem mindenáron. Tehát ezzel jelzem, hogy ha tényleg minden stimmel, akkor benne van a pakliban a párkapcsolat alakulása IS, de csak ha tényleg minden stimmel. És hasonló gondolkodásúakkal szeretek randizni is. Menekülök azoktól, akik már a randi előtt a gyerekeink nevét tervezgetik. :)

2014. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A kizárólag külső alapján döntés tényleg hülyeség, de a külső (megjelenés, hang, mozgás, stb.) fontos, mert a szerelem nagyrészt kémia, nem agyalás. Szóval ha a külső nem jön be, akkor igen erős ellensúlyoknak kell lennie a másik oldalon, hogy ennek ellenére a párkapcsolat felé billenjen a dolog.


Lehet, hogy már a bemutatkozó oldalra érdemes explicit kiírni, hogy nem a pártalálási, hanem ismerkedési célzattal vagy fent az oldalon, és a pártalálás csak egy extra bónusz, ami szuper, ha bejön, de egyik fél se erre készüljön. Így lehet, hogy működik a dolog. :)

2014. máj. 7. 23:07
 13/18 anonim ***** válasza:

A kizárólag külsőt eleve arra írtam, hogy ha nem kizárólag a pártalálás a cél (hanem akár egy jó beszélgetés, barátkozás is), akkor kevéssé jelentős a külső, és - tapasztalat - olyannak is esélyt adunk, aki mondjuk kép alapján nem jönne be, élőben viszont igen. :)

Az adatlapomból kiderül, hogy mik az elképzeléseim és úgy veszem észre, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Szerencsé(m)re egyre többen gondolkodnak hasonlóan. :) Eddig mindösszesen egyszer lőttem mellé, amikor egy olyan pasival randiztam, aki látszólag elfogadta az elveimet, de mint kiderült, ő kizárólag párkapcsolatban gondolkodott és utólag csalódott volt, amikor közöltem, hogy én vele nem tudok komoly valamit elképzelni, csak barátkozást. Jól meg is sértődött... De ez 10-ből egy, akikkel eddig találkoztam, azokkal azóta is szóbaállok, van, akivel rendszeresen, van, akivel csak nagyon ritkán, de mindenből lett "valami". Kapcsolatom is lett már, igaz, nem hosszú életű (bár ebben sok tényező szerepet játszott, nem a "módszeren" múlt). :)

2014. máj. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem bejött:) Így ismertem meg a férjemet.


Előtte persze én is keveredtem kényelmetlen helyzetekbe... viszont soha senkit nem hagytam ott. Ugyanúgy elbeszélgettem velük mint neten. Aztán nem volt több randi és ennyi.


Attól hogy valami miatt csalódást okozott, még ember az a másik személy is, és nem kell vele úgy bánni mint a ronggyal...hogy otthagyod.


Azt a pasit sem hagytam ott, akinek fél méterről bűzlött a szája amikor beszélt hozzám...szóval PÁR ÓRÁT igazán kibír az ember olyannal is akivel tudja hogy nem lesz folytatás.

2014. máj. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ezt a pár órát soha nem értettem. Egy lényegében ismeretlen emberrel miről lehet beszélni pár órát? Ha nagyon bejön, akkor persze értem, mert akkor van motiváció. De ha eleve nincs meg a szikra (pl. bűzlik a szája, ahogy írod), akkor miért ücsörögnék vele pár órát, amikor nem szimpatikus? Ilyenkor nagyon kényszeredett lenne pár órát beszélgetni.
2014. máj. 9. 09:27
 16/18 A kérdező kommentje:
Egy órát gondolnék ilyenkor elfogadhatónak, és aztán meg lehet mondani, hogy nem érzed a szikrát.
2014. máj. 9. 09:28
 17/18 anonim ***** válasza:

Ő pont az volt, akivel csak moziba mentem, és előtte kicsit beszélgettünk.... utána mentünk a metróhoz és viszlát:) ő utána keresett .....szexkapcsolat reményében...


Én megmondtam neki hogy kizárt, és ne keressen többet. Ennyi volt.

2014. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ha mozi is volt, akkor érthető. Csak beszélgetve nem tudom, mivel lehetne pár órát kitölteni olyasvalakivel, aki nem jön be, és csak az illem kedvéért beszélgettek.
2014. máj. 9. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!