Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtsem el? Vagy ne? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el? Vagy ne? Most akkor mi legyen?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,h az utóbbi időben megismertem egy srácot.Nagyon rendes,aranyos, stb.... Na és szemezünk beszélgetünk meg ilyesmi,de ma az egyik bulin még,csak nem is köszönt... :S se semmi,addig meg szemezett velem,amíg lehetett.De nemszereti a rámenős lányokat.Na és most van a napokban a névnapja,és így,hogy nem is köszönt nem tudom,hogy köszöntsem-e fel?!Na a másik dolog pedig,hogy most akkor tetszek neki?Ja és amúgy mindenkivel ilyen közvetlen..meg jó fej.Mit csináljak?Felejtsem el??? 15L
2009. dec. 26. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg beijedt a srác...szemezik veled utána meg nem szól hozzád?? de am. meg alapból közvetlen?? tuti be jösz neki .. az már biztos.. csak nyuszika szegény adja a nagy menőt, h közvetlen.. utána meg beijed.. van ilyen.. ne légy túl rámenős, de azért lehet kezdeményezni
2009. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köxy..... bár kétlem,hogy beijedt volna ugyanis ő 21 én pedig 15 :S:S:S na és ekkor mi?hogyan tovább???
2009. dec. 26. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy mondod felejcsed el azért mert egy 21 csávó egy 15 éves lányal normál esetben nem kezd ki csak jó fej volt veled és ennyi
2009. dec. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet aztz várta hogy te köszönj rá mivel ő az időseb nem neki kel rádköszönni
2009. dec. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!