Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még esélyem? Vagy felejtse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Vagy felejtsem el? Talán kaphatok egy második esélyt.

Figyelt kérdés

egy srác ismerősöm elhívott találkozni(nem kimondottan randira,de tetszünk egymásnak),egy kis beszélgetés után,házibuliba is elmentünk.itt nem voltunk túl sokan(5en).a haverja nagyon jó fej,tehát vele is kedves voltam,és ebből a srác egyből azt vette le h nekem ő tetszik,és kérdezgetett is ittas állapotban h bejön-e nekem.én csak annyit mondtam h hiszen nem is ismerem.

és egy kis italozás után az a haverja fel akart kérni táncolni,én először nem akartam,de többszöri próbálkozás után gondoltam h egy táncban még nincs semmi.de e keze lecsúszott a fenekemre és mire rá eszméltem le is smárolt.gyorsan véget vetettem neki,hiszen bnője is van(igaz csak 5 napja).

emiatt egész este lelkiismeret furdalásom volt,szóval nem volt vmi jó kedvem.majd ma reggel hazafelé szintén magam alatt voltam.az elválásunk se volt vmi derűs.

sztetek kaphatok még egy esélyt? vagy ne is reménykedjek?

úgy gondoltam h ma hagyom kicsit ,és holnap megkérdezem tőle msnen h beszélhetnénk-e személyesen.


2011. ápr. 22. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha őszintén elmondod neki,hogy ez meg ez történt akkor szerintem igen. A fiúk se házisárkányok :D
2011. ápr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de látta:/
2011. ápr. 22. 13:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fontos neked, akkor mondj el neki minden így, ahogy ide leírtad. És talán ad még egy esélyt, de általában azt nem szeretik a fiúk, ha a haverjukkal kavarsz...
2011. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!