Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van a jó csajoknak mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a jó csajoknak mind pasijuk?

Figyelt kérdés

a minap elmentem egy szórakozóhelyre, és sok csajja dumátam, stb

pár mondat után kiderült mindnél, hogy pasija van, csak nincs itt, meg ilyenek...

töb mint 20 csajnál próbálkoztam és 18 ezzel rázott le

Mondom ilyen a világon nincs b*ssza meg.

vagy csak kamuzták nekem hogy kopjak le...:S


2009. dec. 26. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mert jó csajok:D
2009. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, általában a jó csajok vagy leszbik, vagy van barátjuk, vagy (és ami a legtöbbször előfordulhat) nem tartanak méltó párnak, mert töbre hiszik magukat...
2009. dec. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert többek is! Egy jó pasi sem áll le, egy rondább nővel.
2009. dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ez a ronda jó ez olyan subjectic -.- ÉS amugy hány éves vagy ? mert majd lesz amikor a jó csajok átmennek prostiba és az eddig középosztájúak lesznek gyönörűek ;b
2009. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!