Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy azt mondják a teltkarcsú lányok a menők, de mégis a csontvázú csajoknak van pasijuk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm nagyon nagyon vékony és átlagosan néz ki minden pasi odvan értem, én pedig teltkarcsú vagyok, és szépnek tartanak, de mégsem bukik rám egy pasi sem,
2011. febr. 22. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Fogyj le, ha ennyire zavar. Egyébként meg rengeteg olyan srác van, akinek az olyan alkatú lányok jönnek be, amilyen te vagy, szóval ne csüggedj.


Szerencsére engem szinte tökéletes testtel megáldott a sors. Legalábbis mások szerint. Azt mondják "baromi jó" az alakom, de én nem így látom.

2011. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem így van. A vékony lányokat tartják menőnek, nem a teltebbeket, de szerintem ugyanolyan arányban vannak szinglik és párkapcsolatban élők.

Én sem vagyok piszkafa, mégsincs problémám a pasizással, nem is volt, mindig akadt, aki udvarolt (lesz@rom, hogy avitt kifejezés, nekem tetszik^^) volna nekem.

2011. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden lánynak csont váza van. Nem kötekedés képpen mondom... (á, dehogy)
2011. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kinek a Pap kinek a Papné..........

Én az átlagos alkatot szeretem,mondhatni az arany középutat.

2011. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Just A. Guy ***** válasza:

én pl beindulok a keskeny váll-szélesebb csípő összeállításra :D ha nem vagy kövér akkor ne aggódj, tuti találsz valakit, ha viszont szeretnél lefogyni, akkor sportolj, nekem is levitt minden felesleget

20/F

2011. febr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

pont azért amiért a lányok jófiút szeretnének, de rosszfiút választanak. az ég meg kék. kár rinyálni, változtatni kell... ez van...

23f

2011. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg az a bajom, h túl vékony vagyok. sokat eszek, mégse hízok. ez se sokkal jobb, elhiheted.
2011. febr. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom *-) te legalább ehetsz amennyit szeretnél
2011. febr. 25. 21:54
 9/10 Just A. Guy ***** válasza:
az evéssel vigyázz. Tévhit, h hogyha éhes vagy és nem eszel, nem fogsz hízni. A lényeg a rendszeres táplálkozás. Egyél rendszeresen keveset, és a szervezeted megtanulja beosztani. Ha visszatartod magad és állandóan éhes vagy, evéskor a szervezeted rögtön elkezdi tárolni a cuccot, mert nem kap elég táplálékot, szval érted...
2011. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen értem köszii;)
2011. márc. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!