Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van a jó csajoknak mind...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a jó csajoknak mind pasijuk?

Figyelt kérdés

a minap elmentem egy szórakozóhelyre, és sok csajja dumátam, stb

pár mondat után kiderült mindnél, hogy pasija van, csak nincs itt, meg ilyenek...

töb mint 20 csajnál próbálkoztam és 18 ezzel rázott le

Mondom ilyen a világon nincs b*ssza meg.

vagy csak kamuzták nekem hogy kopjak le...:S


2009. dec. 26. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában a jó csajoknak mindig van pasijuk ezt tanuld be :) Ha nem vagy elég gyors akkor secperc alatt lecsapják a kezedről..Csak az a baj hogy ezeknél a jó csajoknál nagyon nagyon megkell felelni. tehát nagy az elvárásuk:) A középrétegbe keresgélj ott is vannak jó csajok:) 16/F


Szotyeee

2009. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Ezért nem a diszkóban kell ismerkedni. Mindenki leráz valami gagyi szöveggel. Számtalan csajból csak 2-t tudtam szórakozóhelyen megfogni, azokkal is csak smárolásig jutottam. Szóval irány a myvip, vagy suli, tanfolyamok, miegyéb.
2009. dec. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
A jó csajok nagy része pofátlan:)ha nem vagy minimum Brad Pitt kinézetű vagy nincs mercid akkor esélytelen vagy.nagy az elvárásuk.Nekem volt eddig 5 barátnőm mind a saját iskolámból:)igaza van a 2-nak ne diszkóban keresgélj!
2009. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó csajok, azért.
2009. dec. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Utsónak:

Van benne ráció XD XD XD

2009. dec. 26. 19:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy 18-nak legyen 20-ból.
2009. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Ha vonzónak találtak volna, akkor akkor is letagadták volna, ha foglaltak, ha ténylegesen azok lettek volna.


Ha nem találnak vonzónak, akkor akkor is azt állítják, hogy foglaltak, ha nem azok.


Vagy a fellépésed, vagy a kinézeted, vagy a vagyoni állapotod nem kielégítő - vagy nem a megfelelő helyen keresel.

2009. dec. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem meg a jó csajok (vagyis a nekem jó csajok , akik nem Qvák akik a discoban csak rázzák magukat ) nemnagyon járnak el a discoba vagy ha igen akkor is csak falkába is nemnagyon tünhet vfel neked és nem szóliod le. És ha vki egyeül van (gondolom ugy szolitod le ) vszinülegh a pasiját várja...
2009. dec. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a fele kamu a másik fele meg igaz volt szentem!! :D
2009. dec. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretek szórakozni járni, de nem azért, hogy pár koktél után kalandokba bonyolódjak. Nálam (és még rengeteg lánynál)alap dolog, hogy ilyen helyen nem nagyon ismerkedünk. Általában rengetegen betalálnak. Ha első látásra és pár mondat után szimpatikus a gyerek talán adok neki egy esélyt, egy beszélgetésre persze más körülmények közt. Ha unszimpatikus a legegyszerűbb szöveg, hogy van barátom. Mégis kényelmesebb ezt mondani, mit hogy nem tetszel, vagy más kifejezések (meg nem is sértődik be rajta az ember).
2009. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!