Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan gáz, ha randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz, ha randin mindig felhozom az anyukámat?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok, de nagyon sokat jelent nekem az édesanyám. Ezért, mikor randizok egy lánnyal, fontos, hogy tudjon az anyukámról, hogy mit jelent nekem valójában. Ez valóban olyan ciki lenne? Nem vagyok anyakomplexusos vagy valami, csak szeretem a mamát :)
2014. máj. 3. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát eléggé.
2014. máj. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok, de szerintem ez nagyon aranyoooos és tiszteletreméltó :)
2014. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem csak róla beszélsz, akkor nem baj :)
2014. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha csak megemlíted, akkor azzal nincs gond, de ha hosszasan ecseteled, hogy mennyire szereted őt, az már gáz.
2014. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem meg az vagy...első randin nehogymár anyukád legyen a téma
2014. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, mert jó, ha rögtön az elején megtudja róla a fontos dolgokat! :)
2014. máj. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ywerd ***** válasza:
Most az a fontos hogy veled legyen,vagy az ,hogy édesanyáddal jöjjön inkább ki? Ha én nő lennék,és első randin anyu szóbakerülne,háát második randi nem lenne.Hölgyek,vélemény? 33F
2014. máj. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.

De jó hogy nem nő vagy :)

2014. máj. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!