Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vihetnem elso randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vihetnem elso randira, megcsokoljam? (Tovabb lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elosszor is bocsi az ekezetek hianya miatt, de telefonrol irok.

Van egy lany, akivel szinte mindennap talalkozok es tudom, hogy tetszek neki. Beszelgettunk mar eleg sokat szerintem az elmult hetben, es ma elhivtam kettesbe valahova, csak meg nem tudom, hogy hova menjunk, valami tipp? A masik kerdes pedig az, hogy mivel tudom, hogy tetszem neki es nekem is nagyon bejon, be probalkozhatok-e nala? Marmint csokra gondolok. En mar nem tudok tovabb varni, pedig az elmult kethetben kezdtunk el rendszeresen beszelgetni. Tudom, hogy elso randin nem illene ilyen, de szerintem itt mas a helyzet. Es szeretnem megtudni, hogy akare valamit tolem, vagy nem. Szerintetek???

Elore is koszi a valaszokat!



2014. ápr. 30. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyellőre séta, de noku csók!!
2014. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Am meg, a randi végén úgyis látod a csaj szemében majd, hogy ő is akarja a csókot:) Én valami kávézóba mennék ha hidegebb van, ha meleg akkor egy közeli romantikus park, tó, séta;)
2014. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is(csak én lány vagyok).Szerintem hívd el moziba vagy csak valami romantikus helyre sétálni.Elsőn randin ne csókold meg,inkább a másodikon.
2014. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ujpesten lakom. A kavezo jo otlet, a mozi is vegul is, bar nem egybol oda, mert legyen ido ott is elbeszelgetni szerintem. Seta is jo, ha jo ido lesz holnap. :) Azt mondjatok csok ne legyen, de igy sem, hogy tudjuk, hogy tetszunk egymasnak? Lehet mar ezt varja fogalmam sincs. Az a baj, hogy En akarom ot, de elrontani sem akarom a dolgot. Csak azt akarom, hogy mostmar biztos legyen a dolog.
2014. ápr. 30. 22:42
 5/5 Moszuke ***** válasza:

első randira NE vidd el moziba és ne csókold meg, de ez az én személyes véleményem.

1 laza kirándulás, séta, kajálás.


legyél figyelmes és vicces, nézzél ki értelmesen és moss fogat. (igen beszélgetés miatt is kell nem csak ha kefélés vagy csók van kilátásban)

2014. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!