Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex miatt költözzek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex miatt költözzek el?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, és közölte velem, hogy neki sok a 20km, hogy utazgasson (szexkapcsolat). És hogy vegyek ki magamnak egy albérletet, rendezzem be stb... Tenném hozzá, hogy nekem alig van fizetésem, semmi nem marad belőle, plusz a családomnak is kell segítenem. Mondtam neki, hogy ezért én nem fogok elköltözni és tovább erősködött. majd mondtam neki, keressen egy oda valósi hostess kur.vát... aki házhoz megy... ja, és valamelyik nap is a mi településünkön volt, be akart jönni, de mondtam, hogy ilyenre pasit nem hívok fel, ne haragudjon, de nem vagyok olyan nő, aki a családja előtt visz fel pasikat.
2014. ápr. 28. 11:54
1 2
 11/14 PearlDiver ***** válasza:

@7

Ne haragudj, nem akartalak megsérteni, sem ítélkezni fölötted. Abból gondoltam, hogy hagyományos kapcsolatra vágysz, hogy azt írtad, ismerkedsz.

Viszont te se mondd ki az ítéletet, hogy a mai férfiak képtelenek a kötöttségekre - szerintem te is alaposabban nézz körül a világban.

Én most belenéztem a tükörbe, és láttam egy 24 éves srácot, aki a mostani előtt eddig egyik barátnőjével sem feküdt le, mert várta az igazit. Az elképzelései azért árnyalódtak némiképp az évek alatt, hozzájárult ehhez a vallásos nevelés, több felvilágosult barát nézetei, sokféle emberi kapcsolat megtapasztalása. Egyáltalán nem tartja elvesztegetett időnek azt, amit szex nélkül töltött, és most is boldog a 9 hónapja tartó kapcsolatában. Megvannak az emberi hibái, mert néha lusta, van, hogy tapintatlan, de a barátai számíthatnak rá, ezt gyakorta ki is fejezik.

Van egy mondás, hogy az embernek mindig arra van ideje, amire igazán szeretne szánni. Szerintem ez egy párkapcsolat esetében teljesen igaz - anélkül, hogy pálcát törnék a szexkapcsolatok felett (én is tudom, milyen az a szexuális étvágy), azt állítom, a kellő önzetlenséggel, ugyanakkor igényességgel, józan ítélőképességgel és jó szándékkal mindenki képes megtalálni a hozzá illő párt, akire érdemes rászánni azt az időt, amit sokakra bizony jogosan sajnálna.

Most egy példát hoztál arra, milyen abszurd dologra képes egy szexkapcsolatban élő férfi - nyilván egy esetből nem lehet tendenciára következtetni, de meglátásom szerint a stabil, érett párkapcsolatok egészségesebbek, boldogabbá tesznek és több értelmük van, mint a kötődés nélküli, ösztönkielégítéssé degradált szexuális közösségnek.

2014. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

de mondtam, hogy ilyenre pasit nem hívok fel, ne haragudjon, de nem vagyok olyan nő, aki a családja előtt visz fel pasikat.


mert mennyivel másabb ha titokban csinálod?


nem te olyan nő vagy, aki otthon a jókislányt mutatja....

2014. ápr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 PearlDiver ***** válasza:
34%
#12 most viszont te nézz tükörbe, mielőtt eldobnád azt az első követ... kétlem hogy a családod mindig minden ügyedről tud/tudott!
2014. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem jatszom a jokislanyt, de a szexualis eletemhez a csaladomnak semmi koze! ezt ertsd es fogd mar fel! nem fogok szeretkezni ugy,hogy a masik szobaban eppen alszanak, vagy akarmi. es nem mutatok be egy olyan ferfit,akivel nem komoly a dolog.... erted????mert ha komoly lenne,ott is aludhatna,nagyon nehez a felfogasod.
2014. ápr. 29. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!