Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szex miatt költözzek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex miatt költözzek el?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy férfival, és közölte velem, hogy neki sok a 20km, hogy utazgasson (szexkapcsolat). És hogy vegyek ki magamnak egy albérletet, rendezzem be stb... Tenném hozzá, hogy nekem alig van fizetésem, semmi nem marad belőle, plusz a családomnak is kell segítenem. Mondtam neki, hogy ezért én nem fogok elköltözni és tovább erősködött. majd mondtam neki, keressen egy oda valósi hostess kur.vát... aki házhoz megy... ja, és valamelyik nap is a mi településünkön volt, be akart jönni, de mondtam, hogy ilyenre pasit nem hívok fel, ne haragudjon, de nem vagyok olyan nő, aki a családja előtt visz fel pasikat.
2014. ápr. 28. 11:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most mégis mi a kérdés? Nyilván ez egy tapló, aki azt hiszi, azáltal hogy néha beléd élvezett, most már a tulajdona vagy, és úgy ráncigálhat dugni, ahogy csak akar. Te ezt nem akarod, megszakítod vele a kapcsolatot, oszt ennyi.
2014. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem pont jó lenne ha valaki 20 km-es körzetben lenne!
2014. ápr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem sok az a 20 km-el. A pasi meg egy bírka...
2014. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasi paraszt, hagyd a fenébe.. Nehogy már neked kelljen költözni hogy legyen kivel szexelnie, mert nehéz 20km-rel arrébb vinni a seggét.
2014. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 PearlDiver ***** válasza:
100%
Ez egy köcsög, hagyd a fenébe és ismerkedj mással. És javaslom, hogy ne szexszel kezdd, mert akkor könnyen ez lesz belőle...
2014. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Basszus mennyi ingyenélő nyomorék pasi van Magyarországon :D hihetetlen!
2014. ápr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó. nagyon sok ember él szexkapcsolatban (kötöttségek nélkül, mert az nem megy a mai férfiaknak sajnos)... nekem komoly nem fér bele az életembe. és csak vele van viszonyom. mielőtt ítélkezel, nézz körül a világban, de főleg a tükörbe...
2014. ápr. 28. 14:06
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem menne, csak nincs ilyen nő vagy még nem találtam.
2014. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
mivan magadra vetted? Csak nem te is pasi vagy? :) Hát nem ingyenélő az ilyen? Vagy tán kötekedni jöttél IDE?
2014. ápr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a határtalan hülyeség, ami az emberek fejébe van fájna... Sálálálálááá. :D
2014. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!