Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nekem tettszenek az emo-s lányok?

Figyelt kérdés
Egy lány ha feketébe van öltözve és a haja is oan emo-s féle akkor nekem tettszik... csak az a baj hogy az emo zenét én ki nem állhatom, vagy ha meg be akarok csajozni akkor meg azt akarják hogy öltözzek be valami gyakott köcsögnek... viszont nekem akkor is nagyon tettszenek de miért?
2008. júl. 26. 14:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

h h miért? gondolom bejön neked maga a stílus...ah kinéznek...én is emo csaj vagyok és nekem sem elvárásom egy pasinál h emo legyen ahhoz h teccen nekem...

am meg ne haragudj de "emo-sok" nincsenek..emo-k vannak...

és az h teccenek nem értem miért zavar...jól néznek ki ez tény és való is...szal attól h nem szereted a zenét attól még ismerkedhecc emo lányokkal nem esznek meg...

cupcup

2008. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%

Én is imádom az emogörlöket :D

Kb a legaranyosabb lények a földön :D Csak ott van a probléma hogy a nyálas pulikutya, nyámnyila buzikra buknak..

2008. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Mi ez az új szarság már megint? A csapból is ez folyik! Sebaj én szerencsére még nem találkoztam egy efféle identitászavaros kurvával sem, legalább addig nem kell megölnöm egyet sem.
2008. júl. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Lehet igazad van

De tulajdonképpen

Hogy nčznek ezek ki

És mit esznek mit isznak

Mert čn nem tom

2008. júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert el van cseszve az ízlésed. Fesd a szemed feketére, és told a pofádba a hajad, akkor biztos tetszeni fogsz nekik. Talán még a fiúknak is...
2008. júl. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ebben nincs semmi rossz. de nem értem,hogy Neked mért probléma az, hogy valaki tetszik Neked??
2008. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%

azért teszik mert neked ez jön be.


az első válaszolak pedig jol néznek ki? szerintem elég ciki hgy igy kimernek meni az utcára.

2008. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
szégyen ez az oldal. azt hittem ide normális emberek járnak de látom hogy a sok fikázós komment felpontozva, az értelmesebbek meg le. no mind1. nekem az a véleményem hogy kinem szarja le hogy emós egy csaj? ettől már nem kell emberszámba venni? teljesen normális az hogy bejön neked néhány, egyrészt egy emós ugyanúgy lehet kedves aranyos jófej szép mint bárki más, és azzal sincs semmi baj ha az öltözködésük jön be, ezis egy ízlés. látom dolgoznak benned az előítéletek vagy csak ennek az ostoba társadalomnak próbálsz megfelelni, semmi szégyelnivaló nincs abban hogy tetszenek neked. azt viszont itt megjegyezném hogy az emó zenét én sem bírom befogadni, de azis csak egy stílus mint a többi, eléggé gyerekes az hogy sokan azt se tudják mi az az emó, mármint hogy ők maguk mit gondolnak magukról, mégis megitélik őket. vagy akár öltözködés alapján. az méggyerekesebb. ha neki az tetszik, akkor had járjon abba. ha azt a zenét szereti, had halgassa. a sok előítélet meg egyenesen szánalmas. én semmilyen kapcsolatot nem táplálok az emó stílussal, csak éppen tudok éretten gondolkodni. egyébként is már nem divat utálni az emósokat. le vagytok maradva.
2008. júl. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
54%
az emo lányok rendes emberek-___- én is az vagyok. ugyanolyan mint egy ember miaz h mit esznek?-_- egyáltalán tudjátok mi az az emo? nem? emotional.... érzelem. an rájötetek már?
2008. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
amúgy nyíregyen lakom xD és énis emo-snak készülök (éppen barátnő nélkül) szal írhatttok ha akartok ^^ :$ (valaki_amugy_chabey@hotmail.com)
2008. aug. 2. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!