Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőim folyton lehurrogjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőim folyton lehurrogják azokat a fiúkat akik nekem tettszenek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval volt 2 fiú akiket most se és akkorse tartottam szépnek, de tetszettek. (nem egyszerre) ezt elmondtam nekik, és jókat röhögtek ezen. Most meg sose merem elmondani, hogy ki tettszik nekem, mert attól félek, hogy kiröhögnének..már megint.:S mit csináljak??
2010. ápr. 27. 19:59
 1/6 nielindi ***** válasza:
94%
nem nekik kell, h tetszen a pasi. ha neked tetszik, akkor mi a f@szt foglalkozol azzal, h vkinek nem tetszik?!?! senkinek sem egyforma az izlése. inkább maradj otthon, tanulj sokat, addig sincs idöd azzon idegeskedni, h vajon mit gondolnak mások.
2010. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

most akkor döntsd el mit akarsz? pasit, vagy vagy a tini barátnőid visongását hallgatni erről-arról, hogy milyen gázosak?

Az ziher, hogy a barátom véleményét meghallgatnám, és az is, hogy nem adnék rá, ha alaptalan!

2010. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem a barátnőid!

Nem hallottak még arról, hogy ízlések és pofonok? Rám is mondták már hogy csúnya vagyok, meg azt is hogy szép. Mindenkinek más az ízlése. A barátnőiddel meg ne foglalkozz. Ez marha nagy szemétség tőlük. Ne mondj el nekik semmit, aztán majd rájönnek (ha rájönnek) hogy milyen szemetek.

2010. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre 5-en fogtok járni egy pasival? Nem hiszem az a lényeg hogy neked tetsszen. Különbenis a külső azon nagyon végső dolog. :D Szóval lehet hogy pont ők fognak egy olyan pasival járni aki neked nem tetszik de viszont ha jófej akkor nem mindegy? A léyneg hogy a ne a barátnőid döntsenek hogy kivel jársz és kivel nem , ki tetszik és ki nem :D
2010. ápr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. ápr. 27. 21:05
 6/6 flora08 ***** válasza:
általában nekem sem tetszenek azok a pasik, akik a bnőmnek, de sosem mondom, mert nem akarom megbántani. Neked kell hogy tetszen a srác, ne foglalkozz velük. Amúgy az is lehet, hogy féltékenyek...:)
2010. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!