Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből tudom pontosan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudom pontosan hogy bejövök egy lánynak? Pl olyan helyzetbe ahol kettesbe vagyunk hogyan viselkedik és miböl lehet levenni hogy szeret is?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem eléggé látszik rajta hogy zavarban van, nehéz lesz vele beszélgetned, vagy épp az ellentettje hogy mindenen vihogni fog
2014. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek és kemény:


Tudom, hogy a kérdést azért tetted fel, mert nem akarsz kockáztatni a lányok leszólításakor, hanem biztosra akarsz menni.


Sajnálom öcsém, ilyen SOHA nem lesz, sohasem fogod tudni elkerülni a pár lebőgést, ami a csajozással jár. Sose fogják neked memgondani vagy 100% bizonyossággal kimutatni hogy szabad a pálya.


Sajnálom, de vannak csajok akik a "jeleket" csak poénból, önbizalomnövelésből, szórakozásból nyomják, annak ellenére, hogy rohadtul nem tetszik nekik a búrád. És nem, nem fogod tudni megállapítani hogy most csak szórakozik e vagy tényleg bejössz neki.


27/F

2014. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!