Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így? Bennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? Bennem vagy önmagában nem bízik?

Figyelt kérdés
egy pár hete megismertem egy srácot,sokáig csak neten beszélgettünk, de jó volt mert sok közös témánk volt és könnyed volt az egész. aztán megbeszéltük h találkozunk és ott is minden jól alakult, beszéltük is hogy olyan mintha már ezer éve találkozgatnánk, minden simán ment a beszélgetéstől elkezdve a csókig. meg persze végig bókolt meg faggatott hogy mikor tali újra.másnap beszéltünk neten ahol nagy vidáman elmesélte h a szüleinek meg egyik havarjának is mesélt rólam, hogy milyen szerencséje van hogy megismert mert mennyivel másabb vagyok mint azok akikekkel eddig ismerkedett és hogy mindenki hogy örült ennek.aztán ahogy beszélgettünk előjött hogy aznap melóba két srác is bepróbálkozott nálam(akik engem nem érdekelnek és ezt neki is megmondtam), de innentől kezdve totál megváltozott és hamar közölte hogy most ő inkább megy aludni és majd másnap(holnap) beszélünk mert délután elvileg pizzázunk meg filmezünk.vélemények?
2013. okt. 11. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
a srác egyértelműen féltékeny, próbáld megnyugtatni, ha elmélyül a kapcsolatotok,akkor talán kevésbé lesz ilyen
2013. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!