Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik egyszer így,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik egyszer így, egyszer úgy?

Figyelt kérdés
A fiú flörtölget a lánnyal,és a lány konkrétan szóba hozza,hogy most akkor tetszik-e a fiúnak,erre meg olyat válaszol,hogy "miért , adtam valami jelét?".Aztán tovább flörtölget, megint jó minden,aztán megint mondja a fiú,hogy "nem akarok tőled semmit,nem tetszel". Aztán megint kedves a lányhoz...és egyszer hideg,egyszer meleg...De miért ?
2013. aug. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy te értetted félre a kedvességét?
2013. aug. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez egy elterjedt "csajozási technika"

Általában a butább lányoknál jön be ez a dolog.A lényege,hogy amennyit adsz a lánynak,ugyanannyit vegyél is el tőle.Tehát magyarra fordítva: Flörtölsz vele(adsz neki),aztán amikor már beindul a fantáziája,akkor benyögöd,hogy nem is tetszik(elveszed).Valamiért vonzódnak hozzád a lányok(persze van kivétel)ha ezt teszed.Biztos meg tudná magyarázni valami nagy csajozógép vagy pszichológus,de én nem.

2013. aug. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ez az a pasi akit 5 egész percig hagynám a játékába, és utána nem találna meg:DD
2013. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a vicces,hogy elég sikeres.Én hülyének néztem amikor mondta,hogy ezt csinálja,de hát működik.És Mex sem unalmában találta ezt ki...
2013. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!