Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha fiúbarátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha fiúbarátom egyszer úgy viselkedik, mintha akarna valami többet tőlem, másszor meg úgy kezel mint egy távoli barátot?

Figyelt kérdés

Én vagyok az egyetlen lánybarátja,és nincs sok barátja együttesen. Én szerelmes vagyok belé, de ő ezt nem tudja.

Fontos vagyok neki, de ritkábban keres, mint általában lány-fiú barátságoknál szokás. Alapban ilyen típus, fiúkkal is. Ő csak a barátnőjével tart szorosabb kapcsolatot, ha van neki, most nincs. Amikor találkozunk, akkor meg sokszor olyan mint egy zavarban lévő kamasz, aki meg szeretne felelni nekem, holott alaptermészete messze eltér ettől,azaz nem félénk típus.Nőként is mindig megnéz. Szeretnék a Barátnője lenni, de mindig lemondok róla, de minden egyes találkozáskor a jelzései miatt újból fellobban bennem, hogy hiszen érdeklem...Mindig úgy megyek el talikra, mint egy haver, emiatt nem viselkedek nőként, és maradnak a jelek részéről, de már ez megy 1 éve. Amikor később beszélünk, nem személyesen, akkor meg távolságtartó. Ilyenkor elhatározom, oké, barátság marad ez örökre, de újbóli tali meg olyan mint ahogyan felvázoltam. Nem akarom elrontani azzal, hogy nőként kezdeményezek, hiszen nincsenek mélyebb érzései irántam, de ez így meg nem barátság, és annak sem látom értelmét, hogy megkérjem, ne jelezgessem, hiszen akkor csak elfojtaná, nem lenne őszinte reakció részéről, azaz nem lenne az sem barátság.


2010. okt. 10. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
te vagy az? ajjj na gyere megoldjuk
2010. okt. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés nincs véletlenül pasid mindemellett, és neattán azért távolságtartó?


Persze az is visszatartó tényező lehet, ha nem látja rajtad azt, hogy mit is szeretnél vagy mi az amit megengednél neki, azaz hogy meddig mehetne el, csak annyi kéne hogy társaságban is néha odabújnál hozzá néha megsimogatnád, abban még nincs semmi. Szerintem amúgy fogalma sincs hogy mi az amit megtehet veled kapcsolatban és mi az amit nem, adj neki egyértelmű jeleket, engedj, és egy kicsikét légy kezdeményezőbb.

Kérd meg masszírozzon meg meg hasonlók.

2010. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ. Nincs pasim, még azt sem mesélem el neki, ha valaki érdeklődik irántam. Régebben szoktam hozzábújni, de részéről csak annyi volt, hogy nem zavarta, de nem is örült neki, mint az aki szeretne veled járni. Részéről spontán ölelés volt csak, de még teljesen elején, de ha adok puszit, vagy megölelem, azt jó néven veszi, de én is ezt már csak köszönésnél teszem, nem akarok sok lenni. Amúgy ha adok jelzést, amivel élhetne, például megérinthetné kezemet, stb, akkor elhúzódik inkább, de nem nyomulok egyáltalán. Találkozásokkal is úgy van, ha találkozunk, örül nekem, jó velem, de mindig én kezdeményezem, mert magától nem tenné, de mondom, egyik barátjával sem teszi, volt barátnőjével tette csak.

Ha egyértelműen szeretne valamit, lépne, de a viselkedése alapján azt sem tudom mondani, hogy egyáltalán nem szeretne semmit, mert akkor nem viselkedni úgy, hogy meg szeretne felelni stb, amit már vázoltam. Nőként meg nem szeretnék kezdeményezni, mert akkor abból az lehet, hogy mivel ő bizonytalan én meg biztosan igen, elfutna... Talán beszélni kellene róla, de félek, az is csak még jobban eltávolítaná tőlem. Viszont én így nem nagyon akarom tovább, mert szeretném elmondani neki, hogy szeretem, mert már régóta tart ez, de úgy szeretném, hogy ne érezze erőltetésnek.

2010. okt. 10. 15:15
 4/4 anonim válasza:

Nekem is ugyan ez volt. Már megőrültem a bizonytalanságtól. Hogy most megölelt.. ez azt jelenti, hogy szeretne tőlem valamit? Vagy egészen hülye vagyok és ez csak egy ölelés..

Én egész egyszerűen lerendeztem ezt a dolgot. Elé álltam, a szemébe néztem és megkérdeztem, hogy most akkor mi is van. Erre azt válaszolta, hogy nagyon kedvel engem, de csak mint barátot.

És azóta sikerült magamban feldolgoznom és ő az egyik legjobb barátom. Még most is ad néha félreérthető jeleket, de ezeken már csak nevetek.

2012. ápr. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!