Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú... A haverjai mondták nekem h bejövök neki csak ő nagyon félénk és nem mer odajönni hozzám...odamentem, beszélgettem vele de nem akartam vele nagyon foglalkozni...egy nap amikor egyedül voltam futott utánam hogy mondjam már meg a teljes nevem meg hogy ő szeretne megismerni..(úgy gondoltam h rendben semmit se veszítek vele) találkozgattunk,beszélgettünk... aztán kezdtem azt érezni hogy beleszeretek, megbeszéltük hogy elmegyünk bulizni... ott nem is nagyon foglalkoztam vele nem akartam h azt higgye rólam h én egy olyan lány vagyok aki nagyon nyomulós...persze akkor ős sokat ivott mert rosszul esett ez a viselkedésem neki...aztán kihívott és ahogy a szórakozóhely előtt sétáltunk el kezdett sírni nekem hogy nagyon szeret és hogy rosszul esik az neki hogy látja hogy én más fiúkkal ,,szórakozgatok''... aztán elmondtam neki hogy semmi se így van.... meg hogy én mit érzek iránta...összejöttünk... semmi olyan dolog nem volt köztünk...másnap mint aki megváltozott..próbáltam kérdezni tőle h mi baja van,vagy h mi volt ez a tegnapi dolog..de semmit nem válaszolt. Kérdeztem a haverjait hogy mi baja lehet... aztán nekik se mond semmit...tereli a témát, de ha találkozok vele mindig folyamatosan nézz...segítsetek mi lehet a baja??? :// Nagyon megszerettem és nem tudom h inkább elfelejtsem, tovább lépjek vagy próbáljak valamit még tenni!!!

2013. dec. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy csak szórakozik veled vagy még nem tudja mit akar, vagy csak dugni akar XD
2013. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Korotok? Nem lehettek valami érettek...
2013. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Frepi voook ***** válasza:
Mintha havibajos lenne szegény... Kérdezd meg hogy ez miattad van-e. Ha igen akkor beszéljétek meg. Ha meg nem akar beszélni akkor nem hiszem hogy érdemes lenne folytatnotok. Sok sikert :)
2013. dec. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy simán csak önbizalomhiányos és gátlásos,tőled várja a bátorítást,közben meg bizonytalan is,vagy tényleg csak játszik veled,és az alkohol beszélt belőle.Én az előbbire tippelek,szerintem most itt az ideje,hogy kicsit biztasd.
2013. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!