Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem az osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem az osztálytársamnak? Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy fiú. Nagyon ritkán szoktunk beszélni, nem is vagyunk annyira jóban. Ennek ellenére mindig köszön nekem mosolyogva meg néha a "szia" után mondja a nevemet is. Jópárszor már meg is érintett, pl ha kérdezett tőlem valamit vagy szándékosan arra jött, amerre én vagyok és ilyenkor érintett meg. Megfigyeltem azt is, hogy ha pl kihív a tanár felelni akkor olyan furcsa tekintettel bámul, mintha álmodozna vagy nem is tudom. Ezt onnan tudom, hogy barátnőm is figyelte meg felelések közben néha-néha odanézek rá. Mást nem szokott így nézni, mikor felelnek, szinte nem is foglalkozik vele. Órákon is azt veszem észre gyakran, hogy majdnem tátott szájjal bámul engem. Most akkor tetszek neki? Mert a barátnőmmel nem így viselkedik, meg más lánnyal sem nagyon az osztályból. Én eddig nem nagyon jeleztem neki, de nekem is tetszik a fiú. Ha én is megérintem, az jó ötlet? Vagy inkább hívjam el valahová? De ez nem "gyors", mert nem nagyon szoktunk beszélgetni..
2013. febr. 19. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem tetszel neki,nyugodtan hívd:)
2013. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Legalábbis, ha nekem tetszene egy osztálytársam így viselkednék.
2013. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan tetszel neki.. Néha,amikor rád néz,vágj oda egy aranyos kis mosolyt,le fog neki jönni,hogy nem undorodsz tőle :)
2013. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megerősítem a többieket, tetszel neki. :)
2013. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor néha miért viselkedik olyan furán, pl ha a közelében vagyok akkor néha elfordítja a fejét, vagy néha köszönésnél is elfordul, de ez ritkább. Meg amikor van mellettem más és nekünk köszön, akkor nem tudom, hogy direkt-e, de pont csak rám nem néz, vagy amikor pl szemben ülünk egymással a mellettem ülőkre simán ránéz, de velem kerüli a szemkontaktust.. máskor meg állandóan bámul messziről.
2013. febr. 22. 17:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Zavarban van olyankor. Félénk talán egy kicsit.
2013. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!