Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért viselkedik így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért viselkedik így? Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Na szóval, 15 éves lány vagyok, most kezdtem a gimit, és van az osztályban egy srác, akit nem sokan kedvelnek. Nagyon emlékeztet egy közeli haveromra az előző suliból, ezért nem feszélyezem vele a beszélgetést. Nagyon sokat beszélünk egymással óra közben is gyakran produkálja magát, és általában ketten szakadunk a poénjain. Van egy másik fiú haverom, akivel 7 éve nagyon jól elvagyunk, de vele teljesen más. Már többen megkérdezték, hogy járunk e és én mondtam nekik, hogy nem, de nem igazán akarják elhinni. Úgy érzem minél többet beszél velem és jön oda hozzám, annál jobban kezdek belezúgni... Mit kezdjek ezzel a helyzettel? Ez az első, hogy egy srác így bánik velem... Még soha nem voltam se randin és nem volt még barátom se :$
2013. febr. 5. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyenlőre nem tudsz mit csinálni szerontem. Hátha elhiv majd valahova. Ha nem esetleg kérhetnél segítséget egy barátnödtöl vagy ilyesmi, hogy valahogy segítsenek össze jönni vagy meg tudni tetszel-e neki.
2013. febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"feszélyezni" semmit sem lehet! te nem vagy képes "feszélyezni" egy beszélgetést.

ami elképzelhető viszont: egy (vele való) beszélgetés nem feszélyez téged... ;)

2013. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!