Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiu és én is neki.. nem nagyon beszéltünk még, de párszor már előfordult neten. de mostanába nagyon megváltozott velem szemben..régen rengeteget láttuk egymást, mindig jött arra ahol voltam.de most nem... oké néha most is jön, de már nem annyit. kevesebbszer néz rám, és olyan szomorúan...titokba figyel, mert mindig "rajta kapom" meg mondják is..de nem értem..mi baja van?
2013. febr. 14. 16:07
 1/6 A kérdező kommentje:
18ak vagyunk mind 2en
2013. febr. 14. 16:08
 2/6 anonim ***** válasza:
biztos azért, mert már alig bír rád nézni, olyan ronda vagy.
2013. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha TŐLE kérdeznéd meg,mi a baja?
2013. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első válszolonak... ha nem tudsz értelmesen válaszolni miniek irsz?? takarodjál már.. gondolom te egy szépség vagy, de tuti verlek..
2013. febr. 14. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Keríts ürügyet arra hogy beszélgethess vele és akkor sok minden kiderülhet
2013. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm utolso:)
2013. febr. 14. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!