Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti hogyan kezelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan kezelitek a lányok "shit tesztjeit"? (bocsi lányok, h elárultam a titkotokat ;) )

Figyelt kérdés

mi a shit teszt? a nők tesztjei, amiben lecsekkolják, hogy hiteles vagy-e..

ilyenekre gondolok, hogy: megpróbálja irányítani a beszélgetést, megpróbál féltékennyé tenni, stb.


részletesebben: pua.hu


Na srácok ti tudjátok ezeket kezelni?


2009. dec. 22. 10:57
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a leírásodból nem derült ki, mi ez a teszt, és nem is hallottam róla, plusz azon az oldalon sem találtam leírást. Segítenél?

19/L

2009. dec. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
miben segítsek? A magyarázatban leírtam mi az a shit teszt, de használd a google-t, ha bővebben érdekel.
2009. dec. 22. 12:38
 13/34 A kérdező kommentje:

nesze itt van angolul:

[link]

2009. dec. 22. 12:42
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt a shit teszt dolgot a lúzer pasik találták ki, bizonyítandó, hogy nem ők a lúzerek, csak a csajok tesztelik őket :D


23/L

2009. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
87%

Jó hülye válaszok érkeztek, pedig ez egy létező jelenség.

Persze hogy nem ismeritek ha egyszer tudat alatt van.

Nemtudom mi olyan magas ebben h ne lehetne megértnei, és pont nem a "lúzer pasik" találták ki, mert ha olvastad volna pontosan miről szól, akkor tudnád hogy pont az ellenkezője igaz, mint amire gondolsz.


Amúgy a kérdése válaszolva, igen, én tudom kezelni mivel bunkó állat vagyok, persze ez már a ló másik oldala és ez sem jó. De jobb mint papucsnak lenni.

2009. dec. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Ha egy átlagos sráctól hallottam volna, akkor elhiszem és azt mondom igazad van, de olyan emberek írtak róla (egy könyvben), akik szerintem több lányt fektettek meg, mint amennyit a legvadabb gondolataidban meg tudnál számolni :)

Mondom amúgy, hogy ez zsigerből jön, így nem tudsz odafigyelni, hogy "na most csinálok egy shit tesztet", erre mondja azt az átlagember, hogy hát nőből van...

2009. dec. 22. 14:52
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Marketing...

Te, aki használod ezt a módszert most több nőt fektetsz meg átlagban, mint akkor amikor még nem tudtad, hogy ez létezik?

2009. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

nem marketing, mivel nem profitálok a reklámozásából.

és nem emiatt jön össze több nővel, hanem amiatt, hogy a komplett lényemet sikerült átformálnom, és olyan iratlan szabályokat tanultam meg, amelyektől előnyben érzem magam egy átlagemberrel összehasonlítva, ugyanis nem csajozógépnek születtem sajnos.

(mellesleg a könyv ingyen letölthető a főoldalról, és abból lehet a legtöbbet tanulni, én egy centet nem fizettem nekik...)

2009. dec. 22. 15:01
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

14:57 vagyok

Beleolvastam az oldalon található cikkekbe. Némelyik ötlet elég jónak tűnik így női szemmel, egyiken-másikon kicsit nevettem azért. :)

2009. dec. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 arc78 ***** válasza:
68%
Tudatlanok vagytok:) A PUA egy művészet.
2009. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!