Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, ti hogyan kezelitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti hogyan kezelitek a lányok "shit tesztjeit"? (bocsi lányok, h elárultam a titkotokat ;) )

Figyelt kérdés

mi a shit teszt? a nők tesztjei, amiben lecsekkolják, hogy hiteles vagy-e..

ilyenekre gondolok, hogy: megpróbálja irányítani a beszélgetést, megpróbál féltékennyé tenni, stb.


részletesebben: pua.hu


Na srácok ti tudjátok ezeket kezelni?


2009. dec. 22. 10:57
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
57%
de gyökér vagy te..
2009. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%
Én erről még most hallok elöször pedig csaj vagyok
2009. dec. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy, mivel az a csaj aki egy ilyen teszt miatt nem akar tőlem semmit az a csaj egyszerűen nem normális, ezért nem is érdekel. Egyébként szerintem nagyon kevés csaj keres pasit ilyen tesztek alapján...
2009. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Ezeket elég könnyű kiszúrni (általában eltérnek a normális élőbeszédtől), és ilyenkor simán fake választ adok. Ha megpróbál féltékennyé tenni, akkor mindig eszembe jut egy-egy régi történet, és rághatja a körmét... :)
2009. dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
21 éves nő vagyok, és nem hallottam erről még soha
2009. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Erről még én se hallottam, de baromi nagy marhaság, és nem hinném, hogy sokan csinálják. Legfeljebb az olyan kis plázacicuskák, akik intelligencia és eredetiség hiányában nem tudják más módszerrel maguk mellett tartani a pasijukat, csak a szilikonmelleikkel, a hisztijükkel meg a féltékenységi rohamaikkal :)
2009. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

félreértettetek:

1, nem így keres társat, csak a potenciális jelöltet teszteli ilyen módon

2, ez mondhatni tudatalattiból jön, tehát persze, hogy nem ismeritek ezt a módszert, de szerintem 10 lányból már 8 csinálta ezt élete során, még ha nem is tudja.

2009. dec. 22. 12:03
 8/34 A kérdező kommentje:

11:06: régebben sajna besértődtem az ilyeneken, ezért talán "béta hímnek" látszottam, így otthagytak.

Azóta én is félvállról veszem a dolgot, és mit is mondhatnék, így eredményesebb vagyok :)

2009. dec. 22. 12:06
 9/34 anonim ***** válasza:
76%
reklám
2009. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
67%
:D:D:D:D:D
2009. dec. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!