Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Elmondjam? Mit lépjek?

Figyelt kérdés
Osztálytársak vagyunk és egymás mellett ülünk majdnem 2 éve minden órán. Majdhogynem úgy érzem legjobb barátok vagyunk. Én sok mindent elmondok neki, de ő nem annyira, bár nincs nagyon mit elmodania. Eléggé pasizós vagyok és sokszor neki is elmesélem, hogy mi volt a bizonyos fiúval, de neki soha egyik fiú sem szimpatikus. Az elmúlt időben úgy érzem, hogy beleszerettem, de ezt nem akarom elmondani neki, mert félek, hogyha megtudná nem lennénk már barátok többé. A suliban folyton piszkál, de úgy, hogy az nekem ne essen rosszul. Mindig megérint vagy legalábbis próbál (össze borzolja a hajam, bökdös). Az osztályban sokan azt hiszik, hogy járunk, de mi erről nem nagyon szoktunk beszélgetni. A barátaim azt mondják, hogy tetszem neki, de nem tudom eldönteni, hogy akkor miért nem lép. 18/l
2014. ápr. 14. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Eléggé pasizós vagyok és sokszor neki is elmesélem, hogy mi volt a bizonyos fiúval, de neki soha egyik fiú sem szimpatikus."

Ezért

2014. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16:40 Mit értesz azon, hogy "ezért"? :)
2014. ápr. 14. 16:47
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Azt, hogy ha a pasikról dumálsz neki, és eddig nem tetszett neked, most mért tetszenél? Ő is akkor már legalább a barátságot megtartaná, ezért nem lép.
2014. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Üdv a klubban!

Én elmondtam neki az érzéseim aztán pár hétig kavartunk majd vége lett. Lehet azért mert van egy fél éves kapcsolatom bár én úgy gondolom hogy ha ő is szeretne nem lenne akadály. (Lehet r*bancozni nem érdekel.) Ha szeretne ott hagynám érte a barátomat...

Minden esetre szerintem mondd el neki mert valószínűleg tetszel neki.

Ha van kedved írj privit szívesen beszélgetnék erről.

18/L

2014. ápr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös: Inkább alapból hagyd ott a barátodat.
2014. ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

5. vagyok

Bár ilyen egyszerű lenne...

2014. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyik fiu se mer lépni.. belém 3 éve szerelmes egy fiu és még csak most mondta el a barátja hogy állandoan rolam beszél. nem tudom mit tegyél. mert ha te nem látsz olyan viselkedést nála hogy tetszel neki (remélem érted) akkor inkább még ne mondj semmit mert ha nem viszonozza az érzéseid akkor barátok se maradtok.
2014. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!