Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor tetszem neki vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Átmentem ebben a tanévben másik osztályba és az egyik fiúval körülbelül 1-2 hónapja sikerült kialakítanom barátságot. Rájöttem, hogy nekem tetszik, viszont nem vagyok biztos, hogy én is neki. Állandóan csipkelődik, de ha vissza szólok általában mindig megdicséri az én megjegyzéseimet. Sokat nevetek a hülyeségein, ő is az enyéimen, még ha ki is jelenti, ez nagyon rossz volt. Aránylag sokat mosolyog és mélyen belenéz a szemembe. Ha felhívom, mindig jön találkozni és haza is kísér. Egy hete már megpróbálok érintésekkel is célozni, hozzáérni a kezéhez. Ha többen vagyunk zavarban van, elutasító és remeg a lába, de azon meglepődtem, amikor rádőltem a vállára és megfogtam az alkarját, nem lökött le és utasította el a közeledésem. De egyébként ha többen vagyunk akkor mindig azt mondja hagyjam békén. Nem igazán értem, hogy csak barátként viselkedik így vagy zavarban van ha többen vagyunk, mert nincs köztünk semmi.
2014. márc. 30. 20:13
 1/6 Evi0507 válasza:
Győződj meg róla,kérdezz rá!Még ha esetleg el is utasít hidd el jobb lesz tudni az igazságot.:)
2014. márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még 2 évig osztálytársak leszünk, nem szeretnék kockázatot vállalni, nekem nagyon kellemetlen lenne. :/
2014. márc. 30. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező? lehet h még gyerekek vagytok és azért
2014. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 évesek vagyunk.
2014. márc. 30. 20:21
 5/6 Evi0507 válasza:
Egyszer ígyis-úgyis muszáj lesz.De akkor legközelebb ne te közeledj,várd hogy ezt ő tegye meg és ha megteszi akkor kellesz neki.Ha viszont nem akkor nemhiszem.
2014. márc. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok es xd ugyan ezt csinalja velem egy srac...kivetel h o koszon ram tarsasagban a fogyoso masik vegerol:DD
2014. márc. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!