Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha tudom, hogy tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy tetszem neki, miért nem hív el randizni?

Figyelt kérdés
Általában minden nap beszélünk, sokszor rámír, én is rá.:) Az egyik fiúbarátom mondta, hogy tetszem a fiúnak, de igazából ezt már a "jelekből" is levettem.:) Én is szoktam érzékeltetni, hogy nekem is tetszik, de miért nem hív el akkor valahova?Mit csináljak, hogy elhívjon? 15L, ő 15F
2014. márc. 15. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

mert fél

hívd el te valahová

2014. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Nincs tapasztalata ilyen téren... bátortalan.. fogalma sincs hogy mit tegyen. Túl fiatal. Vagy esetleg van más ami jobban érdekli mint te... Ha valamit akarsz tőle akkor hív el te valahová.. ha Ő eddig nem hívott akkor valószínűleg ez után se fog... célozgass rá hogy szeretnél elmenni valahová de nincs kivel...
2014. márc. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan? Nem akarok rámenősnek tűnni:)
2014. márc. 15. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Rámenősnek tűnni? a 21. századba, a mai világba? :D ez jó, már nem az a világ van, sajnos :S ma már csajok is felszedhetik a fiúkat, sőt... :) megkérded tőle, nincs e kedve elmenni vmerre suli után. 26/f
2014. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kzsol válasza:
Bizony! Hívd el te nem tudja hogy csinálja de ha lépsz te se ő akkor ki fogtok ábrándulni egymásból
2014. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek akkor celozgatni nem eleg?:/
2014. márc. 19. 21:24
 7/7 kzsol válasza:
Nem:(
2014. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!