Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha én 27 évesen azt mondtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én 27 évesen azt mondtam egy nőnek, hogy nincs autóm, csak jogsim, akkor miért majd az összes úgy reagált, hogy, , ugye most csak viccelsz"?

Figyelt kérdés
Miért? Manapság ez valami Eu szabvány, hogy legyen?
2014. ápr. 14. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Én 25 vagyok és nincs jogsim és nem is szándékozom, hogy legyen. :D Hülyeség ez az egész.
2014. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ribiket fogtál ki
2014. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Múlt héten is egy lánnyal netes társkeresőn beszéltem, volt képcsere, azt mondta, hogy jön be Miskolcra Húsvétkor vonattal kirándulni (24 éves, nincs sem autója, sem jogsija) és ha akarok tőle még valamit, akkor beugrok????? (100 km tőlem Miskolc)hozzá és elmegyünk ide-oda. Mintha ez tök normatív dolog lenne? De ennyire?
2014. ápr. 14. 15:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ráb_sztak, nem fogod hordani a seggüket mindenfele.:D
2014. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, ezek a nők mit reagálnának, ha én úgy nyitnék, hogy jogsim sincs?
2014. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ilyenekkel ne foglalkozz...
2014. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
az összes nő ilyen.
2014. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én eladtam az autom,és a barátnőm örül neki.. fél mellettem :D
2014. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 PearlDiver ***** válasza:
Valószínűleg nem megfelelő helyen keresgélsz... netes társkeresőn pl. nyilván olyan pasikat keresnek a nők, akik élőben bénáznak (különben nem társkeresőznének), de legalább pénzük (=kocsijuk) van. Tisztelet a kivételnek.
2014. ápr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hisze, hogy azért van valaki társkeresőn, mert élőben béna lenne. Túl sok-sok ezer ember van ott ahhoz, hogy azt mondhassuk, hogy ezek mind bénák. Csak lehet nincs idejük élőben ismerkedni stb.
2014. ápr. 14. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!