Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár napja már járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár napja már járok egy sráccal és imádom, és mondta hogy menjünk el korcsolyázni. Mondtam neki hogy én nem tudok és mondta hogy nem baj. Biztos?

Figyelt kérdés
de szerintetek nem gáz majd ha elesek vagy ilyesmik?Meg ott az a nagy tömeg, mivan ha csak én leszek béna ott és nézni fognak?:D ettől félek...
2014. jan. 11. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Majdsegít:D Cuki:3
2014. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:

egyáltalán nem ciki.

mki tanult vmikor vhogyan és senki sem úszta meg esések nélkül:)

Sztem menj nyugodtan, jó móka lesz!

2014. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy szerencsétlen. Én nem mennék, mert menthetetlen eset vagyok.


Ha nem mennél, akkor találj ki valami más programot, ne higgye azt hogy vele van a baj.

2014. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél a fal/korlát mellett, és próbálj szolid lenni :D
2014. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
legjobb otlet! mindenki elesik az elejen, sokszor is, de majd segit neked, azzal is csak kozelebb kerultok.
2014. jan. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszii srácok !! :D ez most megnyugtatott :D
2014. jan. 11. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi honnan tudjuk,hogy neki baj e vagy nem?:D Szerintem nem baj, senki nem úgy született,hogy tud korizni. Engedd neki,hogy megtanítson, szerintem tök jó program:D
2014. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!