Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál ezzel a sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál ezzel a sráccal?

Figyelt kérdés

Teljesen vélemlnykutató jellegű kérdés, nem társkereső profil. Ha te tizenéves lány vagy, randiznál azzal a sárccal, aki az adott paraméterekkel és tulajdonságokkal bír?


21 éves, 188 cm, 73kg, rövid barna hajú, kék szemű, versenysportoló.

Az önbizalma épp felívelőben van, csendes, nem a társaság középpontja, de értelmesen el lehet vele beszélgetni akármilyen témában. Nem mondaná magát romantikus típusnak, de tud gyengéd lenni, ha kell.


...és köszöni a véleményeket.



2014. jan. 8. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
itt mindenki kék szemű?XD hát a súlya nem túl megfelelő
2014. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a tulajdonságok rendben vannak, de szerintem az arc nagyon sokat számít, és azt ebből nem lehet kideríteni hogy hogy nézel ki
2014. jan. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
küldesz képet?:) lány vagyok és kíváncsi
2014. jan. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Te nagyon ráérhetsz, hogy minden hasonló kérdéshez bekopizod ezt az amúgy elég gyenge poént.
2014. jan. 10. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
mi a baj a súllyal?
2014. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az iménti kommentem már nem számít...bohóc barátunk törölte a sajátját! ;)
2014. jan. 10. 12:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen mindig az egy oldalas önéletrajzokra emlékeztet ami csak annyit ír, hogy XY vagyok és 4 évig ebbe az iskolába jártam. Szóval szinte nullát nem tudok rólad, csak amit a google is kidob.


Őszintén szerintem minden pici apróságot megírhatsz ilyenkor magadról, mert minél jobban megismer valaki annál jobban meg tud kedvelni. Legyen az kedvenc könyv, film, mit szeretsz szabad idődben csinálni, mik a céljaid, bármi ami kicsit is emberivé tesz és érdekessé, mert olyan, hogy lehet velem mindenről beszélni... Az nem elég. TE mikről szeretsz beszélgetni! Téged mi érdekel! Utána már úgy is a lány lesz a fő téma, de esélyt adsz a lánynak is, hogy tudja hol elkezdeni és legalább nem kell 20 kört futni amíg találtok egy közös témát ahol mindketten felszabadultan tudtok beszélni.

Ha keveset írsz, de abban sok a testi paraméter akkor meg ne lepődj meg, hogy csak azért érdekelsz valakit, mert sportoló vagy. Ami felületes.


De azért sok sikert!

2014. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Strangelove válasza:

korábban egy másik fiú is feltett hasonló kérdést, ő is leírta a paramétereit, stb., oda is írtam választ és ide is ugyanazt tudom: ennyiből úgysem lehet megtudni, hogy milyen egy ember és meglenne-e a közös hang, márpedig ezek számítanak leginkább

nézhet ki akárhogy egy fiú, lehetnek akármilyen tulajdonságai, ha engem valami miatt taszít.. nem egy ilyennel találkoztam már :)

2014. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!