Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak egyszerű szürke lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak egyszerű szürke lányok, akik nem szeretnek divatosan öltözködni és nem nagyon járnak diszkóba?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve nincs sajnos barátnőm,nem látok olyan lányt aki szimpatikus nekem vagy én járok rossz helyeken.Mindig olyan lányokat látok az utcán aki követi a divatot,2 cm vastag rúzs van a szájukon,cigarettáznak,foglaltak vagy kényesek.

Sokat törekszem arra hogy jól nézek ki mint testalkatilag,rendszeresen járok kondizni és szeretem csinálni.

Tudom hogy vannak olyan lányok akiknek a külső érték nem nagyon számít,inkább a belső tulajdonságok.Én is ilyen vagyok.

25 éves srác vagyok utoljára barátnőm kb.3 és fél éve volt.

Hol találok ilyen lányokat?


2009. dec. 21. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nézz körül.. ne akard a legdögösebb csajt felszedni, próbálkozz kicsit visszahúzódóbbnál.. én speciel kis szürke egér vagyok, sőt, nem tartom magam szépnek.. mégis.. van egy barátom, akit imádok és ő is imád.. mi a Hotdog.hu-n ismerkedtünk meg, aztán találkoztunk ^^
2009. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem tudom kedves kérdező hol élsz, de szerintem igenis sokan vannak akik nem követik a divatot! Csak hát az ilyeneket kb le se sza.rják a fiúk! Pont mert olyan szürke kisegerek. Ja és nekem 4 éve nincs barátom. :(
2009. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Még az előző: Hogy pl hova járok szórakozni? Háát kb. sehova.(a barátaimmal azelőtt eljártam egyetemi bulikba, néha egy kis kocsmázás, de egy kicsit idősnek érzem az ilyen helyeken magam.) Vagyok fent egy társkeresőn(love.hun), de az valami borzalom. S már annyira nem érdekel hogy lesz e társam valaha vagy nem. hát ilyen az élet
2009. dec. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

én, deén dohányzom:D meg foglalt is vagyok.

amúgy azért akadnak bőven ilyen lányok, akik mégcsak nem cigiznek, és barátjuk sincsen.

de szürkének azért nemmondanám magam, azért mert nemkövetem a divatot, még nemleszek szürke meg egyszerű.

2009. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

"Mindig olyan lányokat látok az utcán aki követi a divatot,2 cm vastag rúzs van a szájukon,cigarettáznak,foglaltak vagy kényesek."


Kiszedem a lényeget ebből a mondatból: "foglaltak"


"Sokat törekszem arra hogy jól nézek ki mint testalkatilag,rendszeresen járok kondizni és szeretem csinálni."


Nagyon helyes, így javítod a nőknél az esélyeidet, és egyébként az egészségnek (az idegeknek is) használ a gyúrás. Csak így tovább, a legtöbb férfi ennyit sem tesz magáért.


"Tudom hogy vannak olyan lányok akiknek a külső érték nem nagyon számít,inkább a belső tulajdonságok.Én is ilyen vagyok."


Nem szeretem a "belső érték - külső érték" felosztást, mert rossz szöveg.


A férfiak ha meglátnak egy őket felizgató nőt, akkor rögtön kedvesnek, szelídnek, jóságosnak tartják, miközben semmit sem tudnak a "belső érték"-eiről.


Azok a férfiak, akik azt állítják, hogy a "belső értékek" fontosak nekik, valójában abban különböznek a többi férfitól, hogy ők "belső értékek"-kel tévesztik össze a szexuális vonzerőt.


Ugyanez a helyzet a nőkkel. Vannak nők, akik elmondják, hogy az izmos, szőrös vagy sötétbőrű férfiakra buknak, vagy a gazdagokra. Pfű, de primitív kurvа! Bezzeg a belsőértékekre bukó nők az ambíciózus(=gazdag), komoly (=gazdag), férfias (=gazdag, erős), okos (=diplomás=gazdag) férfiakat részesítik előnyben.


Felejtsd el a belsőérték-külsőérték témát. Minden férfinak nagyon fontos a külső, a nőknek pedig a külső és a pénz. Kismértékben ugyanakkor mindenkit érdekelnek a belső értékek (nőknél: hogy a férfi bátor, érdekes, izgalmas legyen, esetleg humora legyen; férfinál: hogy a nő ne legyen nehéz természetű, vagyis ne picsuljon, ne vihogjon, ne hisztizzen, ne bőgjön, ne legyen rend- és tisztaságmániás, ne legyen túl anyagias).


"Hol találok ilyen lányokat?"


Nem az a problémád, hogy a nők követik a divatot, ergo a megoldás számodra nem az, ha más divatokat követő nőket találsz. A megoldás az, hogy a nők számára vonzó legyél, mert úgy látszik, egyelőre nem vagy kellően az. Ehhez magabiztosabbá, szórakoztatóbbá kell válni, ki kell fejleszteni olyan tulajdonságokat, amik értékesek a nők szemében (ezek: gyerekekkel bánni tudás, udvariasság az idősekkel, főzés, táncolni tudni. Ha tudsz gügyögni egy kisgyerekkel, vagy tudsz táncolni, akkor elragadó férj-alapanyagnak számítasz 60-as IQ-val is.). Vagy ha ez végképp nem lehetséges, akkor sok pénzt kell szerezned, ez ugyanis ellensúlyozza a "belső értékek" hiányát.

2009. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Könyvtár?
2009. dec. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld ki az internetes ismerkedést, nekem a love.hu - ellentétben az egyik válaszolóval - nagyon bejött. Elég jól ki lehet szűrni pár levél alapján, hogy ki a normális, rendes lány, és ki az, aki csak egy 0-24 óráig álló farkú pénzeszsák kant akar magának.
2009. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pl ilyen vagyok, és nem találok olyanpasit akinek ez bejönne...

Mindenhol vannak ilyenek =)

Sok szerencsét =)

16/L

2010. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szürke egér vagyok. Nincs rajtam semmi extra. A barátom pedig jól ki is használt, szóval én már beletörődtem, hogy nem lesz senkim.
2012. jún. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!