Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig azokat a lányokat vonzom/lányokkal alakulhatna ki valami, akiktől nagyon különbözök?

Figyelt kérdés

mondhatni a szöges ellentettjük vagyok.

pl. ő liberális (a mai fiatalok értékrendje szerint él), én meg nemzeti érzelmű vagyok, szeretem a történelmet, hagyományőrzést stb.


2009. dec. 20. 20:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nézd, nekem aztán abszolúte édesmindegy, nem az én bajom. :)

Viszont már a szóhasználatod ("libsi") is sokat elárul. Te beszélsz agymosásról, miközben ugyanúgy agymosott vagy te is.


Én próbáltam rámutatni, hogy min kellene változtatnod, de ha neked ez így jó, akkor maradj ilyen - csak akkor ne is siránkozz, hogy nem találsz magadhoz való lányt.


De nyugi, van még remény számodra is! Még valamikor régen láttam itt egy olyan kérdés, hogy egy leányzónak minden álma az volt, hogy háziasszony legyen, és hogy erről ki mit gondol. Ha egy ilyen is volt, akkor biztos van még több is; egyszer majd csak belebotlasz egy ilyenbe is. Addig meg kitartás... van még rá jópár évtizeded. :)

2009. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nekem nem háziasszony kell, hanem barátnő, aki nem köpdös le azért aki vagyok, aki nem agymosott és hatnak rá a tények.

Nos igen, látom rájöttél hogy agymosott vagy, csak rosszul szerkesztetted a mondatodat, mert az azt sugallja, mintha én is az lennék.

Annak idején Kolombusz Kristófra is ferde szemmel néztek, mert nem hittek neki, hogy a Föld kerek. A mai fiatalok túlnyomó része liberális (de nem az általad megfogalmazott módon, hiszen semmilyen mozgalom, párt, egyesület nem követi a "te liberalizmusodat"), és kevés ember gondolkodik magától. Tehát mondhatni mi vagyunk a jövő Kolombusz Kristófjai...

2009. dec. 21. 09:22
 13/15 anonim ***** válasza:

Ó, igen... Látom, egy újabb messiáshoz van szerencsénk személyedben. :)

Rendben, én itt és most be is fejeztem, mert látom, hogy nem éred meg az erőfeszítést. Élj csak szépen tovább a te kis álomvilágodban, hidd magadat és a kultusztársaidat megváltónak, és mártíromkodj csak szépen a helyzetetek miatt, siránkozzatok együtt jókat az ország és az emberiség állapotán. És ha úgyis ilyen jól elvagytok, akkor ugyan kit érdekel, hogy magányosan halsz majd meg? :)


Kitartás, dicső levente! Vigasztaljon a tudat, hogy meg nem értett, nagy zseni vagy a társaiddal együtt, és egy szép napon eljön majd a ti országotok. :)

2009. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én nem értem sok csajnak mi a baja a nemzeti érzelműekkel.Az a baj hogy a mai tini lányok nagyba szarnak a hazára és szó szerint égőnek tartják ha valaki tiszteli azt.Tapasztalatból mondom,higyjétek el.Én speciel keresem a hungaristákat és skinheadeket,csak elég kevesen vannak...nem vagyok egyikse, teljesen ÁTLAGOSAN öltözködő lány vagyok azzal a külömbséggel hogy tisztába vagyok a dolgokkal és Hungaricát,Archívumot stb...hallgatok.De örülök hogy ti nemcsak a bakancsos csajokra buktok:)

15/L

2009. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
22:14: járj el koncertekre, vagy regisztrálj valamelyik fórumra, közösségbe és keresgélhetsz. Sok szerencsét!
2009. dec. 22. 08:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!