Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig azokat a lányokat vonzom/lányokkal alakulhatna ki valami, akiktől nagyon különbözök?

Figyelt kérdés

mondhatni a szöges ellentettjük vagyok.

pl. ő liberális (a mai fiatalok értékrendje szerint él), én meg nemzeti érzelmű vagyok, szeretem a történelmet, hagyományőrzést stb.


2009. dec. 20. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintema azért, mert a fiúk szeretik az elérhetetlent.
2009. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
és egy hozzám hasonló gondolkodású elérhetetlen lenne? :(
2009. dec. 20. 20:57
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerencsére a lányok általában ésszerűbben viszonyulnak a "nemzeti érzelem" kérdéséhez. Nem is csoda; amikor a nagy hazaFIak mennek a csatatérre kinyírni a másik ország nagy hazaFIait, mindig az anyák szenvednek a legtöbbet a nyughatatlan tesztoszteronbomba-fiaik miatt.


Plusz ami a "hagyományőrzést" illeti, nem tudom, mi csodálkoznivaló van azon, hogy a lányok is szeretnének kihozni valamit az életükből, és kicsit többre vágynak a Kárpátia által is megfogalmazott hagyományos szerepnél ("Feleségem főzőcskéz, / az ablakon kinéz, / integet, mikor a munkából / végre hazatérsz"). Ez a hagyomány szerintem legalábbis teljesen érthető okokból nem örvend körükben túlzott népszerűségnek.


Különben meg nem tudom, miért kell szitokszóként használni a liberálist pusztán azért, mert az SZDSZ egy bolondokháza. Az SZDSZnek az igazi liberalizmushoz kb. annyi köze van, mint a szovjet pártnak az igazi kommunizmushoz. Az igazi liberalizmus egyszerűen arról szól, hogy nem b*szogatunk másokat pusztán azért, mert más nemzetiségűek, vallásúak, bőrszínűek, vagy gondolkodásmódúak, hanem csak a tisztes társadálmi együttműködést várjuk el tőlük az "élni és élni hagyni" szellemében. Ez pedig a legcivilizáltabb, legemberibb hozzáállás.

2009. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Politikai vitákba nem fogok belefolyni.

Én sem vagyok kirekesztő, csak azt vallom, hogy a gazdanépnek több jogának kéne lenni, mint a vendégeknek. és mint tudjuk a liberalizmus a vendégeket védi a gazdanép kárára + a drogok liberalizálása.

Ennyit erről, mivel nem politikai témakörben tettem fel a kérdést nem fogom boncolgatni.

2009. dec. 20. 21:10
 5/15 anonim ***** válasza:
talán így lesztek egészek pótoljátok egymás hiányos ismereteit de kajak:D nem jöhetsz mindig olyannal össze aki hasonlít rád abba mi az izgi?
2009. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
csak nem bírom az agymosást, így fölösleges teher lenne (ő nem díjazná az én gondolkodásmódomat, én meg az övét)
2009. dec. 20. 22:08
 7/15 anonim ***** válasza:

Na látod, erről beszélek. Azt se tudod, mit ócsárolsz. Így tényleg nem fogsz értelmes lányt találni.


"a gazdanépnek több jogának kéne lenni, mint a vendégeknek. és mint tudjuk a liberalizmus a vendégeket védi a gazdanép kárára"


Mondom én, hogy nem tudsz semmit. Ez legfeljebb az SZDSZ.

A liberalizmus mindenkit véd, aki becsületesen dolgozik, adót fizet és betartja a törvényt. Ennyi. A vendégek preferálása már egy egészen másik iskola, és a liberalizmushoz semmi köze.


"a drogok liberalizálása."


A könnyűeké - bár ez megint csak SZDSZ. De amúgy mégis mi bajod ezzel? Az alkohol és a cigi SOKKAL károsabbak, mégis legális mindkettő. Ha nem akarsz képmutató lenni, szokj le a cigiről és a piáról (ha eddig éltél velük), és a drogok tiltása mellett szorgosan kampányolj a cigi és az alkohol ellen is.


"Ennyit erről, mivel nem politikai témakörben tettem fel a kérdést nem fogom boncolgatni."


Pedig kénytelen leszel, mert szorosan összefügg a kérdéseddel. A beszűkült látásmód ugyanis egy igen komoly akadálya annak, hogy értelmes nőt találj, és amíg ilyen maradsz, addig nem is nagyon számíthatsz több sikerre.


Művelődj picit, hidd el, sokat segít - és esetleg olvass más híroldalt is a kurucinfón kívül. :D

2009. dec. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Íme a forrás a liberalizmus.hu-ról igaz épülőben van még a honlap de a fő gondlatmenet már kint van.


"Rekesszük ki a zsidógyűlölő Morvait!

2009. június 05. péntek, 19:35 adminisztrátor

E-mail Nyomtatás PDF

Vesszen a szégyentelen rasszista fajgyűlölő magyar k*rva!"

1,Morvai anyai ágról mellesleg zsidó származású.

2,és miért pont magyar k*rva, meg zsidógyűlölő? azt hittem ti nem nézitek a faji hovatartozást...

ugye, ugye... vagy téged hülyítettek be ennyire, vagy te akartál engem elbutítani.

és a kuruc.info-t a hírek miatt olvasgasd, ha cikkekre vágysz keress más hírportált.

2009. dec. 21. 07:40
 9/15 anonim ***** válasza:

Mit csodálkozol azon, ha egy gyűlölködő egyént mások is gyűlelnek? A liberális elfogadás elve csak addig terjed, amíg ebben a másik is partner. A gyűlölködést senkinek nem kötelessége elfogadni, mivel az ellen bizony tenni kell.

Ha valaki gerjeszti az indulatokat, ne csodálkozzon, ha a hullámok végül visszatérnek hozzá.

2009. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És még mindig nem érted mit utálok a libsi lányokban? :D
2009. dec. 21. 08:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!