Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi az ami egy lányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az ami egy lányban azonnal megfog?

Figyelt kérdés
Arc? Szem? Fenék? Mell? mi az amit először megnézel rajta és ha az jó, szép, akkor félsiker a lánynak. Külső tulajdonságot is írhattok. Kort nemet, légyszi írjatok! Köszi:)
2009. dec. 20. 19:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
arcot hozzámérem testalkathoz, ha bejön, akkor lekérdezem, hogy mik a hobbijai :)
2009. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
a szeme a szeme a szeme a szeme aaa ssszzeemeee :) ha amúgy nemis lenne bejövős, de ha úúúgy tud nézni... végem :) ez az ami !azonnal! meg tud fogni egy lányban. amúgy meg arc, stilus, de a kérdés az azonnalra vonatkozott, tehát szem :)
2009. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Arc
2009. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

az én szemszögi sorrendembe írom!: -legelsőnek az öltözködését nézem meg azután a testalkatát

-utána hogy milyen haja van utána ha ránézek akkor a szemébe nézek és ha mélyen komolyan a szemembe néz az nagyon megfog engem!

-utánna a beszédstílusa!(volt 1szer 1 nagyon jó csaj de mikor megszólalt sajnos az arcába röhögtem mert annyira bunkó szleng parasztosan beszélt és az UNDORÍTÓ egy lánynál szerintem) F/ xy

2009. dec. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

01:07

milyen az a bizonyos nézéS? :P

2009. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha szép az arca a lánynak az meg tud fogni! :)
2009. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A keze. A faszomat.
2010. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!