Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mi az ami egy lányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az ami egy lányban azonnal megfog?

Figyelt kérdés
Arc? Szem? Fenék? Mell? mi az amit először megnézel rajta és ha az jó, szép, akkor félsiker a lánynak. Külső tulajdonságot is írhattok. Kort nemet, légyszi írjatok! Köszi:)
2009. dec. 20. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A külsőt látja meg mindenki először.Negem egy szép arc tud először megfogni.Csak utána a domborulatok. :)
2009. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20F
2009. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Arc,utána test
2009. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A legelső, amit egy lányban megnézek a szeme, aztán az arca. A tekintetből nagyon sok minden kiderül a másik személyiségéről, például, hogy mennyire okos, nyitott, és részben a lelki alkata is. Aztán a hajviseletét és végül az alakját, öltözködését nézem meg. Nagyon fontos számomra az ápoltság, és a kellemes összhang. Nem annyira az érdekel, hogy mennyire manöken alakja van, és az sem, hogy az aktuális divat szerint öltözködik-e. Sokkal jobban tetszik egy konzervatívabban de csinosan öltözködő lány némi súlyfelesleggel, mint egy nádszálvékony lány valamilyen idióta hipermodern divatot követve. (33/F)
2009. dec. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
legyne normális alakja, nem modell alak de ne is nagyon túlsúlyos, és egy szép arc ami nem feltélenül hibátlan, de legyen kisugárzása
2009. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az alakja.
2009. dec. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az arc és a haj:) (jó mondjuk aki nálam "nehezebb" azt meg se nézem, nem azért mert előítélet, hanem mert régen én se voltam nádszál, de lefogytam, és nem volt lehetetlen)
2009. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szemek!
2009. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szem, arc és ezek után a test. De a szemet sosem értettem igazán, nem sokban különbözik másnak a szemétől, de mégis az az első.
2009. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Arc,Alak,Szokások,Viselkedés:D

utána ismerkedés:DxD

17/F

2009. dec. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!