Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves vagyok, egy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves vagyok, egy barátnőm volt eddig, de most összeakadtam egy nálam 7 évvel idősebb hölggyel, akivel úgy érzem kölcsönös a vonzalom, félreértem, vagy lehet belőle valami?

Figyelt kérdés
Véletlenek során találkoztam vele és rengeteget beszélgetünk facebook-on, nagyon értelmes nő, szoktunk sétálni is, de testi érintkezés nem történt. Előfordul a facebook beszélgetések során, hogy szexuális témára kanyarodunk és arról is jókat beszélünk általánosságban, de ha róla kérdezek valamit, akkor nem beszél. Azt mondta nem volt még komoly kapcsolata. A lényeg, hogy elég fura párkapcsolati szempontból a csaj és én sem vagyok egy nagy hódító, nem tudom mit csináljak, lépjek-e egy drasztikusat? Viszont félek, hogy elrontanám, ha ő másképp gondolja. Nagy dilemmában vagyok.

2014. ápr. 8. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni!
2014. ápr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne kerdezz ra igy elsöre,jarjatok el tobbet kozosen,szervezz programokat neki,hivdd meg,moziba romantikus filmre vigjatekra,vacsorara. Egy kis bulizasra hatha alkohol hatasa alatt felszabadul kicsit,beszedesebb lesz,aztan alakul majd magatol szerintem. Esetleg wellnes hetvege kettesben,egyutt alvasos,ha erdekli biztos van eselyed,probalkozzni kell.
2014. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy érett értelmiségi Nővel randizni mindig jó dolog, mert pontosan tudja mit is keres.....csak tanulhatsz a dologból!!! Ha bejössz Neki, akkor jó dolgod lesz, ha nem akkor gyorsan elköszön és kimenti magát valamilyen indokkal...ezt majd meglátod. Nem hiszem, hogy a szexet az első randi előtt már meg kéne beszélni....ez elég agresszív hozzáállás szerintem. Először ismerjétek meg egymást, működjön a kémia és majd utána jöhet a szex.

Ha csak flörtölni akarsz Vele,akkor hamar dobni fog.....

37F

2014. ápr. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szex, az csak feljött egy-egy beszélgetés során, de nem ez volt soha a központi téma és már lassan 3/4-1 éve ismerem és tartjuk a kapcsolatot, ezért is szeretnék lépni a dologban.
2014. ápr. 9. 12:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján, jobban jársz ha lépsz. Ha tetszel neki minden jól, ha nem, legalább hamarabb kiderül és nem futsz utána még évekig...
2014. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!