Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teccik nekem egy srác és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teccik nekem egy srác és barinőmnek is :S én felvettem őt msn-re és barinőm is :S Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Én tudom hogy barinőmnek bejön az a srác merthogy mindenkinek szétkürtöli, barinőm viszont nemtudja hogy nekemis bejön , és nemis kicsit. :S én viszont nem merem elmondani mert barinőm iszonyat féltékeny a srácra és aki már rá néz a fiúra , barinőm rögtön leördítja a fejét az illetőnek hogy hogy mer ránézni a kiszemeltjére :S
2009. dec. 19. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hagyd már ezt a barinőt
2009. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is és a barátnőmnek is ugyanaz a fiu teccik :)

Nincs ebben semmi különleges.Szerintem mond el a barátnődnek h tetszik neked.Vagy ha nem is mondod el,ak utalj rá.h milyen helyes/,tényleg,milyen igazad van,de aranyos/ stb féle dumákkal.

Ha igazi barátnőd ak nem fogsz rámászni.Viszont ha ő is igazi barátod ak ő is megérti majd ha a pasi téged választ nem őt.De ne legyetek féltékenyek egymásra:S...Szurkoljatok inkább a másiknak h sikerüljön

2009. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nekem nem teccik senki, és nincs is barinőm.


De legalább tetszik egy lány, aki remélem, hogy a barátnőm lesz. :)


Tanulj meg írni, aztán szerezz egy barátnőt.

2009. dec. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnődnek nincs joga igényt tartani olyas valakire, akivel nincs is köztük semmi! Majd elválik, melyikőtöknek alakul ki valami a sráccal. Ha Neked, és a csaj igazi barát, akkor el kell fogadnia. De Neked is azt, ha neki jön össze! És az is lehet,hogy egyikőtöknek se. De látványos "versengést" összeveszést nem javaslok, mert azzal csak a srác büszkeségét hízlaljátok, és a végén majd még jót szórakozik rajtatok/veletek! A barátság, a női összetartás mindig többet ér, mint a jövő-menő kapcsolatok. Egy pasi se ér annyit, hogy a nők egymás ellen forduljanak!

Hypathia

2009. dec. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először még öregedj pár évet,meg forgasd többet az ablak zsiráfot,és a helyesírási kéziszótárat.
2009. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyan ebben a helyzetben vagyok... én sem merem elmondani a barátnőmnek mert egyszerűen kinyír. nekem azt tanácsolták hogy elöbb tudjam meg hogy melyikőnk tetszik a srácnak. és az nem olyan hogy stipistop én láttam meg előbb... szerintem! jó persze nem valami jó érzés ez mert a bnőd hiheti azt hogy lecsapod y kezéről mert hogy ő látta meg előbb. és ez lehet két dolog is: ha tetszel a srácnak és tegyük fel járni akar veled akkor ha igazi bnőd akkor megérti. ha viszont te vagy igazi barátnő akkor leszállsz róla. ez két értelemben is vehető. én sem tudok mit csinálni sajos nem merem megkérdezni a sráctól hogy melyikőnk tetszik neki mert egyszerűen cikinek tartom. és azt meg nem tudjátok megcsinálni hogy szurkoltok egymásnak h melyikőtöknek jöjjön össze mert szerintem ez kicsit butaság hiszen miért szurkolnátok ti egymásnak ha mind a kettőtöknek kell a fiú... XD ki szurkolna már? na mindegy a lényeg hogy valahogy tudd meg hogy ki tetszik neki aztán eldől! sok sikert!
2010. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!