Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van ilyen? Valaki tud ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Valaki tud ilyet? Esetleg létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Szép, kedves, aranyos lány, aki önmagamért szeret nem más miatt, és nem azzal törődik, hogy hogy nézek ki, hanem azzal, hogy milyen a belsőm. Aki azért szeret, aki és ami vagyok. 13 éves Fiú vagyok. Keresem ezt a lányt. A szerelmet. Akit szerethetek, és ő is viszont szeret engem. Tudom, hogy sokat kérek. De szerintem ez belefér.. Aki tud egy ilyet, akkor az írja meg. nagyon megköszönném. elég sokat csalódtam már 13 évesen. tudom hogy még fiatal vagyok meg még lesz több ilyen csalódás.. de már nem érdekel. ki használom az életet amíg csak lehet. és szeretek valakit aki viszont szeret. ÖNMAGAMÉRT.

2014. ápr. 4. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nincs. Nem is volt, nem is lesz. :)
2014. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy van. De ha neked az a legfontosabb, hogy ne a külsődet nézzék, hanem a belsőd miatt szeressenek, akkor te se úgy kezd a kritériumaidat, hogy szép legyen a lány :D
2014. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, de sajnos a többségük jóval idősebb nálad. De ne aggódj, találni fogsz valakit később.
2014. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha beéred egy átlagos kinézetűvel, akkor talán, ismétlem TALÁN találsz ilyen lányt. ;)
2014. ápr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
attol fugg,h komolyan gondolod-e,letezik ilyen,csak keresni kell!
2014. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha te is beéred egy átlagos kinézettel, akkor létezik :)

De ebben a korban a legtöbb lány nem ilyen kapcsolatra vágyik, még kb 2 év mire nagyobb eséllyel találsz normális kapcsolatot kereső lányt, aki nem kisp*csa. Habár kivételek mindig vannak, lehet szerencséd lesz :)

2014. szept. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!