Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minél babaarcúbb egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél babaarcúbb egy srác, annál jobban nedvesednek rá a fiatal lányok? Megkergültek a lányok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 22. 06:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én a férfias arcú férfiakat kedvelem. :D
2014. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ahogy a 9es válaszodba irtad igen,ezzel az egész világgal óriási baj van...
2014. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

igen ez így van, én nagyon babarcú vagyok, és én kifejezetten utalom ezt, szívesebben lennék férfiasabb kinézetű így 24 évesen már.

Viszont ha a randijaimat veszem alapul, meg az ismerős lányokat a 90%-nak bejövök.

Sőt barátnőimtől néha kérdeztem utcán hogy mit gondol a szembejövő férfiról, akiről én azt gondolnám h imádják a nők, meg szívesen néznék úgy ki, mindig egy "pfúj" volt a válasz:D pedig nem csúnya barátnőim voltak.

Dehát igazából van bőven olyan is akinek a férfiasabbak jönnek be.

2014. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
én szeretem a gyerekarcúakat, csak gyerekes ne legyen, mert az szörnyű kombináció férfiben
2014. márc. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nekem viszont baltával faragták a képemet, nem kedvelnek a nők.
2014. márc. 23. 09:30
 16/17 anonim ***** válasza:
a babaarcúak férfiasabb vonásokat akarnak, ezért szenvednek, mint én, mert egy sört se kapok személyi nélkül 20 évesen, ezért ennyi jár, hogy a nőknek bejöjjön, b@ssz@m3g. utálom ezeket a one direction meg justin bieber arcokat, de szerencsére jó korszakban születtem, mikor arnold meg stallone voltak az ideálok, akkor szarabbak lettek volna az esélyeim, így meg csak rossz érzés, hogy nem nézek ki annyinak, amennyi vagyok
2014. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem még a dohányboltban is kiszolgálnak 16 évesen.Lehet azért mert egyszer gyaksziruhában logtam ki a sulibol. Biztos munkásnak néztek!xdd
2015. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!