Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minél babaarcúbb egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél babaarcúbb egy srác, annál jobban nedvesednek rá a fiatal lányok? Megkergültek a lányok?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 22. 06:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem, én a borostás férfiakat szeretem
2014. márc. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Most nem szőrzetügyileg kérdeztem, hanem arcszerkezet ügyileg.
2014. márc. 22. 06:58
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
gáz a mai ízlés. én is férfias vagyok, mint szerkezet, mind szőrzet ügyileg, és nemsok sikerem van....a fiatal csajok mind csigatestű szörtelen csírákra buknak
2014. márc. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
3as válaszát osztom tényleg igyvan,ahogy nézelődöm mind élőbe mint pedig facebook-on nézem úhh mondom ez egy jó csaj kivel van eggyütt?!Ilyen tetkós,fültágitós,szőrtelenitett kis kcsog homokórával....Mondom hová jutott ez a világ Jesszusom..
2014. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ma este is ezen a kisvároson végigmentem, 6 nagyon fiatal pár jött szembe, abból 5 alkalommal a pasi ilyen gyerekarcú, jól fésült, szőrtelen figura volt. Aztán meg itt ezen az oldalon minden nő közli, hogy nem az ilyen pasik tetszenek, de az életben meg a tizen és huszonéves lányok 90%ánál csak ezek jöhetnek szóba. Majd 25-27 felett néznek más pasikra, addig a díszkakasok kellenek.
2014. márc. 22. 07:17
 6/17 A kérdező kommentje:
Tegnap este.
2014. márc. 22. 07:18
 7/17 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Egy férfi legyen szőrös.
2014. márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nekem egy ujjamban több a férfiasság és egy ujjamon több a szőr, mint rajtuk. Mégis ezek kellenek nekik. Elfajult a világ.
2014. márc. 22. 07:19
 9/17 A kérdező kommentje:

[link]


Az mindennek a teteje volt, mikor egy 29 éves egy társkeresőn, akivel beszélgettem azt kérdezte, hogy ugye én nem vagyok szőrös, nincs a hasamon, mellkasomon szőr? Mondom van azért, közepes mértékben. Erre közli, akkor gyorsan szabadulj meg tőle, mert én azt nem tűröm. Mondom, én meg téged nem tűrlek el tovább. Ott is hagytam. Ha már egy 29,5 éves is ezt nyomatja, akkor úgy vélem óriási a baj.

2014. márc. 22. 07:24
 10/17 anonim ***** válasza:

hat sajnos ez igy van :/ de en legalabb abba a 10%-ba tartozom :)

17/L

2014. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!