Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi baja van az ilyen férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van az ilyen férfinak?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete randiztunk. Megbeszéltünk egy másodikat. Amit lemondott, rá egy hétre lelkesen írt, nagyon örülne, ha randiznánk újból. Ma azt írta, ne haragudj, de sok minden közbe jött, majd valamikor keres, de mostanában biztos nem.
2014. márc. 12. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért lenne baja? Jó, tudom, egy férfi randizni azért hív meg egy lányt mert teszik neki, tehát akkor miért mondja le... nem biztos, hogy szívat. Talán van valami fontos elfoglaltság, ami közben leköti a figyelmét. Van ez így...

24F

2014. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hét alatt? de közben non-stop fb-n lóg? jóóóó vicc...
2014. márc. 12. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Első randi bejöttél neki

Utana valaki jobban bejött neki

Nem jött ossze vissza a tutihoz

Mégis ossze jött kocc a potléknak

2014. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg több vasat tart a tűzben.
2014. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Ez esetben komolytalan. Nem akar tőled annyira bármit is, hogy érdemes legyen érte megmozdulni. Aki akar egy második találkát, megoldja három hét alatt még akkor is, ha amúgy elfoglalt. Úgy meg főleg, ha van ideje folyton fb-ozni. Vagy nem tetszel neki mégsem annyira, vagy húzni akarja az agyad, hogy jobban hiányozzon, vagy egyszerűen egy abszolúte nem stabil személy, akire felesleges bármit is alapozni. Egyik lehetőség se túl kecsegtető. Ez a meglátásom azok alapján, amiket leírtál.

24F

2014. márc. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már többféle férfival találkoztam, de a mostani párom mellett tapasztaltam hogy viselkedik egy férfi ha igazán akar. Ha kell, mindent félre dobva, rohan hozzád hogy lásson. És mindent megtesz, hogy az Övé légy. És soha nem mondd le egy randit sem. Akkor már inkább a munkát. Ez egy kókler. Régen sajnos én is bedőltem, lett is belőle csalódás...
2014. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!