Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg szeretnek ismerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg szeretnek ismerni egy fiut de nem tudom mit tegyek. Bovebben lent. Ha tudnatok egy picit segiteni?

Figyelt kérdés
Szoval,van egy fiu aki nagyon bejon igy elso latasra.Az a baj,hogy igazabol nem ismerem csak egy buliban lattam meg es megtettszett.....Az lenne a kerdesem vagy keresem,hogy valamit tudnatok mondani megis hogy ismerhetnem meg jobban?Vagy inkabb hogy kelltsem fel a figyelmet?.....Az a baj,hogy nem nagyon tudok pasizni.....volt egy 4 eves eletem elso es azota utolso kapcsolata:P es lenyegeben a srac mellett nottem fel(amugy 20 vagyok) es most jutottam el oda,hogy szivesen randiznek vagy csak siman megismernem az illetot csak nem tudom hogy.....Annyi meg,hogy nagynehezen ravettem magam hogy felvegyem baratnak facebookon de ennyi.....Nem vagyok nagy facebook parti,meg ilyen neten ismerkedos csak mashogy nem tudom hogy hivjam fel magamra a figyelmet:P....Irjak e ra?Vagy nem tudom,mert osszefutni vele nem sok eselyem van ra,ha mar mondjuk beszelnenk onnan mar menne a dolog csak nem tudom hogy kezdemenyezzek,mert nem akarok nagyon nyomulosnak vagy ramenosnek tunni:D....Koszonom elore is a valaszokat!

2014. márc. 12. 10:27
 1/2 yakuza007 ***** válasza:
Írj mindenképp neki,sokan azt gondolják hogy ez fiú dolga,pedig ugyanúgy kezdeményezhet nő is ebben semmi rossz nincs.Próbálj beszélgetni vele,mindenről amiről csak tudsz.Majd felajánlhatod neki hogy ráérsz valamikor megihatnátok egy üdítőt,kávét valahol,vagy bármi.Mozi buli stb..Finoman ki kéne derítsd hogy érdekled-e őt egyáltalán.30F
2014. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali *összefutni vele nem sok esélyem van rá* haigyáll a dolog akkor lehet jobb ha rá irsz valami sablon szöveggel,ha esetleg ismered akkor inkább személyesen az jobb.
2014. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!